Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 grudzień 2016

Wpadajcie na Prywatkę! Widzimy się w sobotę

Co tu dużo mówić… idzie sobotni wieczór, starzy wyjechali, ciotka nie zapowiedziała się z wizytą, a my mamy wolną chatę! I zapraszamy Was wszystkich na szaloną prywatkę. Konkretnie zapraszają gospodarze tej imprezy – DJ kRis i Pan Muszka. Nie musicie się obawiać późnej pory czy zbyt głośnej muzyki. Nasi gospodarze wszystko biorą na siebie i zapewniają, że takiej prywatki jeszcze nie przeżyliście. Bierzcie ze sobą najlepszych kumpli i najfajniejsze koleżanki, przydadzą się również wygodne buty do tańca i pozytywne nastawienie. W gości przynieście przede wszystkim sporo uśmiechu i dobry nastrój – cała reszta będzie na miejscu. Przyjmujecie zaproszenie?

Bawić będziemy się jak na najlepszej domowej prywatce. Różnorodna muzyka i wymyślne propozycje na gitarowym barze. DJe przygotują dla Was miksy kawałków od lat 60 do lat współczesnych. Od wielkich klubowych i radiowych hitów, przez evergreeny które zna każdy aż po prawdziwe muzyczne perełki przy których nogi same poprowadzą na parkiet. Specjalnie dla Was wysprzątamy cały dom i ładnie się wystroimy żeby godnie przywitać gości. O czym jeszcze trzeba pamiętać? No tak! Trzeba przygotować miejsce do siedzenia, wyprasować obrusy i… w sumie czy to ważne? Każda prywatka ma to do siebie, że nie ważne co by się działo, jeśli jest dobre towarzystwo i dobra muzyka – zabawa musi się udać! I właśnie taki mamy plan – dobrze się bawić.

Pan Muszka oraz kRis będą gotowi o godzinie 20:00 i już wtedy nerwowo będą przy drzwiach wypatrywać pierwszych imprezowiczów. Na spóźnialskich oczywiście nikt narzekał nie będzie ale pamiętajcie – kto późno przychodzi tego może ominąć spooooro historii z cyklu „a pamiętasz jak ostatnio…”. Nasi gospodarze, jak przystało na najlepszych organizatorów, proponują Wam zabawę do rana i nie będą mieli do Was pretensji, że chwilę się zasiedzieliście. Nieprawdaż, że do takich kumpli warto wpadać na bibę? Jesteśmy umówieni – do zobaczenia w sobotę w Klubie Stara Przepompownia!

Sobota, 10 Grudnia 2016
Start: 20:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl