Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 maj 2020

Wracamy dla Was! Stara Przepompownia&Trzy Światy zapraszają na GastroParty!

Stęskniliście się za Klubem Stara Przepompownia? Bo my baaaardzo! W trudnym czasie pandemii robimy jednak wszystko, by choć w części dać Wam namiastki najlepszych imprez i miło spędzonego czasu. Stosując się w pełni do wszelkich reżimów sanitarnych wracamy z kilka propozycjami wspólnie z restauracją Trzy Światy! Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

CZWARTEK, 21. MAJA – WRACAMY PO PRZERWIE!!!

Już jutro odpalamy dla Was nasze pierwsze GastroParty! Do dyspozycji naszych gości oddajemy salę kominkową i salę koncertową – oczywiście z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa! Dlatego zapraszamy do składania rezerwacji, byście byli pewni, że będziemy mogli gościć Was w naszym klubie.

W naszej ofercie znajdziecie wszystkie napoje z karty Klubu Stara Przepompownia oraz jedzenie z restauracji Trzy Światy. Wszystko to w tematycznej otoczce, która pozwoli choć na chwilę oderwać myśli od trudnego czasu, który dotknął nas wszystkich!

  • Start: 19:00
  • Zamówienia z kuchni: do 22:00
  • Wstęp: FREE!!!

PIĄTEK, 22. MAJA – TASTE THE MUSIC AIR + MCCARPNEY DJ SET

W piątek będzie duuuużo muzyki! Oczywiście po raz kolejny zapraszamy Was do korzystania z barowej i restauracyjnej oferty, a przy okazji będziemy wyświetlali NA ŻYWO imprezę Taste The Music AIR – ONLINE EVENT czyli najlepsze DJ-skie sety ekipy Taste The Music! Duży ekran, dobra muzyka, pyszne drinki i smaczne jedzenie. Tego z pewnością nie zabraknie.

Po godzinie 22:00 na naszej scenie pojawi się McCarpney, który zaserwuje Wam rytmy house & remixy. Będzie się działo! Co prawda w nieco innej odsłonie – ale dobra muzyka w Klubie Stara Przepompownia to zawsze prawdziwe święto i warto to przeżyć na żywo!

  • Start: 19:00
  • Zamówienia z kuchni: do 23:00 (pełna karta), do 1:00 (pizza)
  • Wstęp: FREE!!!

SOBOTA, 23. MAJA – PRYWATKA Z KRISEM!

Przyzwyczailiśmy Was do Prywatek i teraz nie będzie inaczej. Jak to na takich domówkach bywa – czasem trzeba rozsiąść się w mniejszej grupie, przegadać kilka spraw i się pośmiać. Tak będzie tym razem w Klubie Stara Przepompownia! Muzyczny mix hitów przygotował dla Was rezydent naszego klubu DJ kRis.

Podczas sobotniego spotkania przy drinku, jedzeniu i muzyce odpalamy również naszą antresolę. Oczywiście po raz kolejny będziecie mogli skorzystać z pełnej oferty baru Klubu Stara Przepompownia oraz oferty restauracyjnej Trzech Światów.

  • Start: 19:00
  • Zamówienia z kuchni: do 23:00 (pełna karta), do 1:00 (pizza)
  • Wstęp: FREE!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia