Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 sierpień 2018

Wracamy do lat 90! Kolejne 90’s Party #ustarej

Sobotnia noc, wakacyjna noc, letnia noc. Wszystko to w Klubie Stara Przepompownia jak zawsze zagra na grubo. Wracamy z cyklem 90’s Party który swoją ksywą sygnuje niezastąpiony DJ Dylan. Letniego wypoczynku zostało nam już dość niewiele, a więc nie można przegapić okazji do kolejnej imprezy. Nasze klubowe siły rzucamy w pełni byście mogli bawić się bez wytchnienia i znów przenieść się w czasie do przekozackich lat dziewięćdziesiątych!

O 90’s Party nie trzeba mówić zbyt wiele. Przed nami już szesnasta edycja tej imprezy, a do tej pory każda kolejna to była prawdziwa petarda. Powrót do największych klasyków ostatniej dekady XX wieku, szaleństwo na parkiecie i poza nim. Kręcący to wszystko z wielką mocą DJ Dylan – właśnie tak wyglądają imprezy 90’s Party w Klubie Stara Przepompownia! Kto był – tego zachęcać nie trzeba, kogo zabrakło – ten koniecznie musi nadrobić! Zabierajcie znajomych, dziewczynę, chłopaka, siostrę i brata. Powrót do czasów pierwszych imprez z młodości gwarantowany. Dobra zabawa? Na 100%!!! Czekamy na Was już w sobotę.

Nie zabraknie evergreenów, nie zabraknie królów popu czy rapowych sznytów oraz rockowych klasyków. Będzie klubowa podróż do przeszłości, a także lovesongi przy których będziecie mogli sobie przypomnieć Wasze wakacyjne romanse z przed lat! Kto w latach 90 nie spotkał miłości na koloniach, na wakacjach, czy na podwórku? Kto nie spędził wówczas rewelacyjnego czasu z przyjaciółmi robiąc szalone rzeczy? Wielu z naszych gości właśnie te lata uznaje za najlepsze i najbardziej muzycznie pozytywne w historii.

Jeśli natomiast ominął Was czar lat 90, to z pewnością będziecie mogli niczym w dokumentalnym filmie poczuć ich najlepsze cechy. Nie będziecie się nudzić, a z pewnością będziecie tańczyć i szaleć na parkiecie do upadłego! Nasz letni ogródek również dzielnie trzyma się wakacyjnego czasu i zaprasza na chwile relaksu. Tak samo zresztą słynny na cały kraj gitarowy bar Klubu Stara Przepompownia, który co chwilę zastawiany zostaje nowymi propozycjami.

Zapraszamy Was już w najbliższą sobotę od godziny 21:00.

Let’s make a party! 90’s Party!

Bilety: 15ZŁ | VIP 25ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl