Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 listopad 2016

Wspominamy i zapraszamy – kolejny weekend w Przepompowni! [relacja]

Za nami kolejne imprezowe wieczory i noce w Klubie Stara Przepompownia. To był weekend pełen tanecznych wrażeń w wielu różnorodnych muzycznych klimatach. Grali dla Was: DJ Czapa, DJ Ysiu, Loverdozed oraz Yohi. Na parkiecie zabawa jak zwykle była przednia. My wierzymy, że wszyscy którzy byli razem z nami w piątek i sobotę wrócą już wkrótce, a Ci którzy nie dotarli do nas w miniony weekend nadrobią to jeszcze w tym tygodniu.

W piątek bawiliśmy się na trzeciej edycji imprezowego cyklu DJa Czapy czyli Party Like A Rockstar. Razem z pomysłodawcą tej imprezy, który zadbał o selekcję największych hitów, na perkusji szalał Yohi, a na parkiecie szaleli goście naszego klubu. Oby więcej takich wieczorów! Chcecie by Party Like A Rockstar gościło częściej w Klubie Stara Przepompownia? W końcu gramy właśnie dla Was!

Sobotnia noc to różnorodna mieszanka – od funkowych hitów, przez elektroniczne eksperymenty po rapowe hity. To wszystko i oczywiście jeszcze więcej mogliście spotkać na imprezie, która po raz kolejny odbyła się pod szyldem Saturday Night Fever… Gorączki sobotnich nocy pełnych tańca i dobrej zabawy to spotkanie z różnorodną muzyką jednak zawsze starannie dobranej przez artystów, którzy w pocie czoła wybierają najlepsze produkcje, które porwą Was na parkiet w naszym klubie.

No cóż… nie oszczędzaliśmy Waszych tanecznych umiejętności w miniony weekend – i mamy zamiar działać tak dalej, więc czekajcie na kolejne edycje naszych cyklicznych, tanecznych imprez! Zanim to nastąpi zapraszamy na kolejny weekend pełen pozytywnych wibracji. W tym tygodniu aż cztery propozycje…

… Zaczynamy już w czwartek od drugiej edycji Jam Session w Klubie Stara Przepompownia. Bierzcie swoje instrumenty i zagrajcie wspólnie na naszej scenie. Zapraszamy od 20:00 a wejście FREE!

W piątek przyjdzie czas na trochę coverów w wykonaniu zespołu Radio Stars. Z kolei after party po imprezie zapewni rezydent naszego klubu – DJ kRis.

Sobota to z kolei Andrzejkowa edycja 90’s Party by Dylan. Świetny klimat, największe przeboje lat 90 i wspólne świętowanie – to wszystko już w najbliższą sobotę!

Z kolei niedziela to dzień wyjątkowy w Klubie Stara Przepompownia. Chcemy Was wszystkich zaprosić na Koncert Charytatywny „Chcę godnie żyć” – dla Sławy Bogdaszewskiej. Wystąpią: Piano Song, Alternatywy 4, Kamil Pyrek Band, Tangerine. Będzie także miejsce na kilka ciekawych atrakcji w bardzo ważnej i pozytywnej sprawie.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia