Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 październik 2016

Wspomnienia jazzowo-tanecznego weekendu [relacja]

Za nami kolejny weekend. Tym razem przygotowaliśmy dla Was dwa specjalne wydarzenia. Pierwszym z nich był piątkowy koncert zespołu Pink Freud, a drugim sobotnia impreza Saturday Night Fever.

Piątkowy koncert pokazał, że nasz klub odwiedzają nie tylko fani imprez tanecznych ale i – a może przede wszystkim – wielbiciele koncertów. I to tych z najwyższej półki artystycznej. Wojtek Mazolewski i jego formacja Pink Freud oraz grający przed nimi skład Pendowsky pokazali kawał dobrej jazzowej muzyki. Nie zabrakło improwizacji oraz ciekawego brzmienia, które mogło zadowolić najbardziej wybrednych fanów gatunku. Cieszy nas, że i Wam spodobało się piątkowe wydarzenie. Pink Freud Plays Autechre to w końcu projekt unikatowy na jazzowej scenie, a muzycy potrafili w wyjątkowy sposób zinterpretować utworu legendarnego duetu rodem z Wielkiej Brytanii. Jeśli spodobało Wam się to co działo się w Klubie Stara Przepompownia w piątek to pamiętajcie, że Wojtek Mazolewski niedługo wróci do Ostrowa! Tym razem na scenie naszego klubu zaprezentuje się z innym składem i innym materiałem. Koncert Wojtek Mazolewski Quintet już 5 listopada. Po raz kolejny będzie jazzowo i to w bardziej klasycznym, choć wciąż niepowtarzalnym klimacie. Więcej szczegółów już wkrótce znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz facebook’u. Bądźcie na bieżąco!

snf

Z kolei sobota była kolejnym dniem tanecznej zabawy. Po tym jak bawiliście się w rytm latynoskich brzmień, teraz zaprosiliśmy Was na parkiet rozbrzmiewający największymi hitami kilku dekad i wielu gatunków muzycznych. Po raz kolejny na parkiecie było gorąco tak jak wskazywała na to nazwa naszej imprezy. Myślimy, że gdyby nie kończąca się noc to najbardziej wytrwali bawiliby się pewnie jeszcze co najmniej kilka godzin dłużej. Cały czas mamy wiele pomysłów na kolejne roztańczone wieczory i noce w Klubie Stara Przepompownia więc możecie być pewnie, że wkrótce zaskoczymy Was kolejnymi tematycznymi imprezami. O wszystkim będziemy informować Was na bieżąco, a tym czasem kolejny tydzień i kolejne wydarzenia w Starej Przepompowni. Jesteście ciekawi co czeka nas tym razem? Będzie dużo hip-hopu, będzie elektronika, a na początek big band oraz trochę funku… Ciekawi? Więcej szczegółów znajdziecie w kolejnych newsach.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia