Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 luty 2019

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu – Cree & Sebastian Riedel

W piątek zapraszamy do Klubu Stara Przepompownia na wyjątkowy koncert. Po raz kolejny zagra u nas zespół Cree z Sebastianem Riedlem, a tym razem motywem przewodnim będzie „Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu” czyli legendarnym wokaliście grupy Dżem. Początek piątkowej imprezy w naszym klubie zaplanowaliśmy na godzinę 20:00.

W 2019 roku przypada 25. rocznica śmierci Ryszarda Riedla. Twórczość tego nieodżałowanego artysty towarzyszy od wielu lat fanom dobrej, polskiej muzyki. Wokalista grupy Dżem był współtwórcą niezliczonej dawki świetnych utworów, które do dziś są słuchane przez kolejne pokolenia miłośników rocka czy bluesa. Ryszard Riedel był człowiekiem o ogromnej charyzmie scenicznej i wyjątkowym głosie. Z okazji tej rocznicy serię specjalnych koncertów „Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu” – oddającej hołd Ryśkowi i grupie Dżem – przygotował Sebastian Riedel wraz z zespołem Cree. W piątek taki właśnie koncert odbędzie się w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie. To wyjątkowe wydarzenie dla fanów Dżemu, Ryszarda Riedla a także naszych piątkowych gości.

Grupa Cree działalność rozpoczęła w 1993 roku w Tychach, a samą nazwę grupy pomógł wymyślić Ryszard Riedel. Od tego czasu zespół wydał 7 albumów studyjnych – ostatni w 2015 roku. W dyskografii Cree znajdziecie również dwa koncertowe krążki, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność. Bo właśnie na żywo rockowo-bluesowa muzyka Cree brzmi najlepiej. O czym zresztą będziecie się mogli przekonać.

Piątek, 8. lutego 2019

Planowany rozkład jazdy piątkowego wieczoru:

20:00 – otwarcie klubu

22:00 – start koncertu

23:45 – afterparty

Bilety możecie kupić >>>TUTAJ<<<

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wlkp.
Ul. Raszkowska 78

Rezerwacja stolików:
www.staraprzepompownia.pl