Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 sierpień 2017

Wszędzie dobrze, a #ustarej najlepiej!

Za nami kolejne imprezy w prawdziwie wakacyjnych klimacie. Na dworze świeci słoneczko, my łapiemy oddech i wspominamy… Były hawajskie klimaty, były miejskie rytmy, było rockowe uderzenie. Jak wspominacie ten weekend? Kto był razem z nami? Kto ma ochotę na więcej? W końcu wszędzie dobrze ale #ustarej najlepiej! Sprawdźcie nasz rozkład jazdy na najbliższy tydzień.

CZWARTEK

W czwartki zaczynamy rozgrzewkę przed weekendem. Zapraszamy zatem do baru na zimne piwko, wakacyjne drinki oraz pogaduchy przy muzyce. Zawsze w miłej atmosferze, zawsze z uśmiechem. Pamiętajcie o naszych specjalnościach baru, a także promocjach.

Wstęp ZA FREE!!!

PIĄTEK

Jak piątek – to impreza! W tym tygodniu proponujemy Wam show w wykonaniu ekipy z wytwórni Taste The Music. Na scenie zagrają dla Was DJ-e: Asca, Tommy Gustav, Groove Cocktail oraz Loui & Scibi. Wokalnie wieczór umili wam John James. Chilloutowe brzmienie i solidna dawka zabawy na parkiecie.

Bilety: 15ZŁ | VIP 25ZŁ

SOBOTA

Drugi imprezowy wieczór, a nawet cała noc w Klubie Stara Przepompownia. Pan Muszka po raz kolejny wystroi się dla Was w najlepsze rytmy, i tym razem odpali melanż pod hasłem Summer Dance Party. Będzie wakacyjne, będzie tanecznie. Nie może Was zabraknąć na tej imprezie!

Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ

NIEDZIELA

Na koniec tygodnia również zapraszamy do gitarowego baru. Naładujecie baterie przed ciężkim tygodniem, powspominamy wspólnie imprezy z dni poprzednich. Wszystko po to, by móc w jak najlepszym humorze zakończyć tydzień. Zapraszamy serdecznie.

Tak wyglądają wakacje #ustarej!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia