Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 grudzień 2016

XXANAXX PO RAZ DRUGI!!! Już w sobotę ;)

Jest nam bardzo miło zaprosić Was wszystkich na drugi już w tym roku koncert duetu XXANAXX w Klubie Stara Przepompownia. Po raz pierwszy Klaudia Szafrańska oraz Michał Wasilewski ze swoim projektem zawitali do nas w lipcu. Był to jeden z lepszych koncertów jakie udało nam się dla Was zorganizować w minione wakacje. Teraz jeden z najpopularniejszych electropopowych duetów w Polsce powraca by właśnie u nas zakończyć swoją trasę koncertową!

Trasa #FWRDtour2016 powoli zmierza ku końcowi. Ostatni przystanek na tej trasie to Klub Stara Przepompownia w Ostrowie. Właśnie tutaj zespół XXANAXX zaliczy metę w swoim tegorocznym koncertowym szaleństwie. Sami artyści bardzo cieszą się z tego faktu: „koncert w Klub Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim był dla nas jednym z najprzyjemniejszych momentów tegorocznego lata. tym bardziej cieszymy się, że wracamy do Ostrowa, aby właśnie tam w sobotę zakończyć z hukiem naszą jesienną trasę koncertową. Ostrów i okolice, czekamy na Was!” Czy można dodać coś więcej? My w ogóle nie dziwimy się takiemu podejściu twórców bo doskonale pamiętamy jak wyglądała lipcowa impreza.

IMG_7579

Chcecie żeby teraz było jeszcze lepiej? Wpadajcie i wspólnie zakończmy z pompą trasę grupy XXANAXX!!! Początek imprezy w sobotę o godzinie 20:00. After & B4 party na imprezie zapewnią DreamChach [Osterdam Records] oraz Jon P.

Sobota 3 Grudnia, godz. 20:00

BILETY:
Przedsprzedaż BILETY24.PL
bilet normalny 30 zł
bilet VIP 50 zł
Bilety w dniu koncertu:
bilet normalny 40 zł
bilet VIP 60 zł
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl