Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 styczeń 2017

Za nami weekend jak malowany, przed nami wernisaż

W miniony weekend znów zaszaleliśmy na parkiecie w Klubie Stara Przepompownia. W piątek było klimatycznie i elektronicznie, zaś w sobotę energetycznie i latynosko! Muzyka na żywo w piątek, mistrzowie tańca w sobotę. Punktem wspólnym jak zwykle była spora dawka dobrej zabawy, co mamy zamiar kontynuować także w najbliższy weekend 😉

W piątek po raz kolejny gościliśmy w naszym klubie gwiazdy polskiej sceny klubowej. Tym razem byli to niezwykle lubiani w naszym regionie Novika oraz Mr. Lex. O dobre show nikt nie musiał się obawiać, a Ci którzy zdecydowali się wybrać na koncert usłyszeli wiele inspirujących kompozycji jakie na ten wieczór przygotował muzyczny duet naszych gwiazd. Również after party było pełne muzycznych perełek przy których dalsza część wieczoru i nocy upłynęła w bardzo pozytywnej atmosferze. Fani klubowych wrażeń z pewnością nie będą zawiedzeni i w najbliższy weekend. Po raz drugi zapraszamy Was na imprezę z cyklu MorE. Będzie się działo!

Sobota była dniem szaleństwa na parkiecie… i to dosłownie! Tak jak przypuszczaliśmy latynoskie rytmy rozgrzały do czerwoności cały Klub Stara Przepompownia, a ekipa odpowiedzialna za rozkręcenie całej imprezy wprowadziła wszystkich w prawdziwą euforię! Po raz kolejny nogi jeszcze nas bolą od nocnego szaleństwa ale widok pełnego parkietu i prawdziwie południowych temperamentów rekompensuje nawet największe zmęczenie. Chcieliśmy dać Wam nieco lata w środku zimy i mamy nadzieję, że się udało. W najbliższy weekend nieco zmieniamy taneczny klimat i zapraszamy Was na kolejną odsłonę Party Like A Rockstar.

Ten tydzień rozpoczynamy jednak już w czwartek i zapraszamy Was na wernisaż wystawy malarskiej „Przejście” by Małgorzata Dąbrówka.

19 Stycznia 2017 (czwartek)
Start: 19:00

Wstęp wolny

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia