Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 listopad 2016

Zakręcony wieczór z Reni Jusis w Starej Przepompowni

W najbliższą sobotę będziemy mieli dla Was kolejną koncertową propozycję. Tym razem na scenie Klubu Stara Przepompownia wystąpi Reni Jusis! Twórczyni wielu dyskotekowych hitów, której przeboje gdy raz wpadną do głowy przez długi czas nie mogą jej opuścić. Do Ostrowa Wielkopolskiego artystka przyjedzie z materiałem z najnowszej płyty „BANG!” ale oczywiście największych klasyków z jej repertuaru również nie zabraknie.

„BANG!” to 7 studyjny album wokalistki, a zarazem jej powrót na scenie po 7 latach od ostatniej płyty. Najnowsze wydawnictwo Reni Jusis promowały 3 single – „Bejbi Siter”, „Zombi świat” oraz „Delta”. Cała płyta to 11 niekonwencjonalnych nagrań łączących nowoczesne brzmienie z interesującą warstwą tekstową. Sam fakt powstania płyty zaskoczył wielu, jej brzmienie również jest prawdziwym tytułowym Bang! na polskiej scenie. Wyobraźcie sobie zatem co ten materiał potrafi uczynić na koncertach.

Reni Jusis to autorka wielu niekwestionowanych hitów. Wśród nich znajdziemy kultową „Zakręconą” czy szalejący swego czasu na szczytach polskich list przebojów utwór „Kiedyś Cię znajdę”. Artystkę można było usłyszeć również w gościnnych występach u innych wykonawców. Za swoją twórczość była wielokrotnie nagradzana m.in. statuetkami Fryderyka. I choć przez wielu Reni Jusis kojarzona jest przede wszystkim z popowym brzmieniem – w jej przypadku to prawdziwy komplement. Nie można jednak zapomnieć, że dorobek artystyczny Reni Jusis to prawdziwa muzyczna podróż od popowych kawałków, przez taneczne przeboje aż po nieco bardziej melancholijne propozycje.

Pozytywne wibracje płynące z utworów piosenkarki porwą Was w Klubie Stara Przepompownia już w najbliższą sobotę. My czekamy na Was już od godziny 20:00. Po koncercie na klimatyczne after party zaprasza MBrass.

Sobota, 12. Listopada 2016, godz. 20:00

bilety w cenie :
PRZEDSPRZEDAŻ:
30 zł bilet normalny
50 zł bilet VIP

W DNIU KONCERTU:
40 zł bilet normalny
60 zł bilet VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

www.staraprzepompownia.pl
facebook.com/klubstaraprzepompownia