Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 marzec 2020

Zapraszamy na DANCE Party! Taneczny początek weekendu

Pora na kolejną taneczną imprezę w Starej Przepompowni! W piątek odpalamy DANCE Party i będzie to już 19. edycja tej właśnie imprezy. Po raz kolejny nie zabraknie dobrej muzyki, wielu atrakcji i solidnej porcji zabawy. Kto rozpoczyna razem z nami imprezowy weekend?

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów oraz zaprzyjaźnionych twórców w Klubie Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party już po raz dziewiętnasty. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky, wielbicielom kolorowych drinków czy smakoszom zimnego piwa.

Piątkową noc poprowadzi rezydent Klubu Stara Przepompownia – Pan Muszka. Zapraszamy Was serdecznie! To nie będzie pechowy piątek 😉

Piątek, 13. marca 2019

Start: 21:00
Bilety : 15 PLN (do 23:00 ladies free)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia