Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 sierpień 2018

Zapraszamy na Prywatkę!

Po raz piętnasty odpalamy imprezowy cykl Prywatka. Tym razem chata wolna w sobotę, a więc właśnie w ten dzień zapraszamy Was na jedyną w swoim rodzaju imprezę taneczną w Klubie Stara Przepompownia. Łapcie znajomych pod rękę, ubierzcie się wygodnie i zmierzajcie do nas. Dobra zabawa gwarantowana, a zadba o to gospodarz wieczoru i jego pomocnicy.

Pod nieobecność reszty domowników nad (nie)spokojnym wieczorem czuwał będzie nasz niezastąpiony muzyczny gospodarz. To oczywiście rezydent klubu –Pan Muszka. Co to nam zwiastuje? Z pewnością szalone połączenie hitów, przy których będziecie mogli bawić się całą noc, aż do białego rana. Gospodarz sobotniego imprezowania do swoich popisów zaprosił już takie gwiazdy jak: The Beatles, ABBA, Cher, MC Hammer, Shakira, Rihanna, Sean Paul i wielu, wielu innych… Usłyszycie stare hity, przy których bawiono się w latach ’70 czy ’80. Nie zabraknie największych przebojów z niezapomnianych imprez końcówki stulecia. Oczywiście odwiedzą nas również gwiazdy znane Wam obecnie z radiowych rozgłośni! To wszystko zwiastuje noc pełną wrażeń.

Najbliższy weekend, to półmetek imprezowania w te wakacje – więc jeśli macie ochotę na naprawdę konkretną balangę na rozpoczęcie sierpnia, to nie może Was zabraknąć. Jeśli dla Was imprez nigdy nie jest zbyt dużo – spokojnie, w te wakacje Klub Stara Przepompownia przygotuje jeszcze kilka wyjątkowych nocy, ale po co czekać? Skoro wszystko co najlepsze jest już w zasięgu wzroku i zmierza do nas w sobotę!!! Czas ruszyć na parkiet 😉

Startujemy już w sobotę o godzinie 21:00!!!

Pan Muszka zaprasza na wyjątkową domówkę w klubie 😉

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
lub telefonicznie: 600 583 353