Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 styczeń 2018

Zapraszamy na Stand-Up Hype

Po tanecznych wygibasach i mnóstwie muzycznych atrakcji, na koniec tygodnia rozluźnimy atmosferę i przygotujemy Was na kolejny tydzień szarej rzeczywistości… A cóż lepszego może zakończyć weekend, jeśli nie solidna dawka śmiechu? Dlatego w Klubie Stara Przepompownia po raz kolejny odpalamy wieczór w klimatach stand up. Kto jeszcze nie spróbował – powinien koniecznie! Kto stand up lubi i szanuje – ten nie może tego przegapić! Widzimy się w niedzielę podczas wieczoru mocnych i życiowych historii z przymrużeniem oka 😉

Tym razem mikrofony w ręce wezmą Błażej Krajewski oraz Michał Kutek. Poza tym, że wezmą je w dłonie uczynią z nich dość konkretny użytek – by dotrzeć do Was i wprowadzić elementy zadumy, refleksji, podniosłej atmosfery… czyli mówiąc zupełnie serio – nie będzie na serio! Będzie śmiesznie i z jajem. Niedzielne stand upy w Klubie Stara Przepompownia nie raz już wypełniły całą salę i nie inaczej będzie tym razem!

Czas przestawić głównych bohaterów niedzielnego wieczoru:

Błażej Krajewski sam o sobie mówi: „Mam 27 lat i pochodzę z miasta seksu i biznesu – Bydgoszczy. Potrafię naśladować kilka głosów, ale jednego głosu niestety nie potrafię odwzorować. Głosu syna z którego rodzice są zadowoleni”. Potrafi za to również skutecznie porwać publiczność, uwięzić ją w swoim komediowym świecie i wywołać syndrom sztokholmski, przez co nie pozwolicie go zabrać ze sceny.

Michał Kutek będzie kolejnym komikiem, który postanowił spędzić z Wami niedzielny wieczór w Klubie Stara Przepompownia. Być może wyjaśni Wam gorzkie fragmenty ludzkiej codzienności, być może uderzy w tony, które na co dzień powodują u Was odruch wymiotny i wstręt do działania. Jednak z pewnością zrobi to w taki sposób, że będziecie chcieli wrócić do szarości życia by móc je wyśmiewać z taką samą pasją jak on.

Niedziela, Klub Stara Przepompownia, start o godzinie 19:00.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety: 20 / 30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia