Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 lipiec 2017

Zapraszamy na wakacje w Miami!

Idzie do nas piątek, piąteczek, piątunio – a my razem z nim zakładamy zwiewne koszule, i bierzemy w dłoń drinki z palemką. Przy tym gorące słońce i dobra muzyka. Tak, tak – w najbliższy piątek odpalamy Miami w samym sercu Wielkopolski!!! Zapowiada się zupełnie nowy poziom zabawy w Klubie Stara Przepompownia. Nie może Was zabraknąć. Jesteście na to gotowi?

Miami House – Collection, to wyjątkowa propozycja skierowana do wszystkich wielbicieli klimatów house. W najbliższy piątek zabieramy Was do jednej z najbardziej wakacyjnych miejscówek na naszej planecie. Miami od zawsze kojarzyło się z dobrą zabawą, świetnym klimatem i pozytywnym vibem. My przenosimy te reguły gry na nasz teren – by móc wspólnie z Wami poczuć się jak na Florydzie. Będzie gorąco, będziemy bawić się w amerykańskim stylu i rozkoszować się trwającym latem.

Od Virginia Key, przez tętniące życiem Downtown, aż po Coral Way – całe Miami stanie u progu Klubu Stara Przepompownia by celebrować tę noc w rytmach najlepszej muzyki. Specjalnie przygotowany na ten wieczór set mają dla Was – DJ kRis, a także N1 Films. Wszyscy miłośnicy klubowego szaleństwa będą mogli poczuć się jak u siebie, a nasi DJe zapewniają, że Miami rozbrzmiewa w ich głowach od kilku dni i w końcu chcą się podzielić z Wami tą energią. Zapowiada się interesująco.

Impreza MIAMI HOUSE – COLLECTION with DJ kRis & N1 Films już w najbliższy piątek 21 lipca. Startujemy o godzinie 21:00.

Jak przystało na zniewalający czar Miami – postanowiliśmy ciepło uśmiechnąć się do wszystkich Pań, i dlatego do godziny 22:30 – płeć piękna może pojawić się na naszej imprezie całkowicie za FREE!!!

Bilety: 10ZŁ | VIP 20ZŁ
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia