Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 sierpień 2017

Żegnamy wakacje z Pompą!

Za nami pierwsza odsłona pożegnania wakacji. W piątek i sobotę bawiliśmy się wyśmienicie, a teraz powtórzymy to – by móc z czystym sumieniem zakończyć letni sezon imprezowy. Przed nami wiele nowych propozycji, nowe cykle, koncerty i wiele innych atrakcji. Zanim jednak na dobre rozkręcimy się z kolejnymi tematami: CZAS PO RAZ OSTATNI ZABAWIĆ SIĘ W TE WAKACJE!!!

Pierwsza część zakończenia wakacji przeszła do historii. Bawiliśmy się w rytmach house – wspólnie z Miqro podczas kolejnej odsłony Swee. Razem z gościem specjalnym zagrali Czapa i Dr High. Wakacyjna atmosfera, dobry vibe, pozytywne brzmienie. To wszystko napędzało nas w miniony piątek. Dzień później DJ kRis, po raz kolejny już zresztą, porwał nas do tańca w rytm hitów latino! Summer Latino Party również przeszło już od historii, a na kolejną odsłonę gorących brzmień przyjdzie nam chwilkę poczekać – jednak nie martwcie się – Latino jeszcze powróci w nasze progi. I wiemy, że znów będzie świetnie!

Pora odpalić drugą część imprezowego szaleństwa, które zakończy wakacyjny czas. Kończy się sierpień, wrzesień puka do drzwi. Czas więc z przytupem pożegnać dwa miesiące szkolnej laby, powoli odstawiać sezon urlopowy na bok, przygotować się na krótsze dni i dłuższe wieczory. Gdzie lepiej spędzić takie pożegnanie, jeśli nie w Klubie Stara Przepompownia? Sprawdźcie co szykujemy dla Was na najbliższy weekend!

CZWARTEK…  Wernisaż wystawy „Obszary psychodynamiczne. Aneks” – propozycja dla wielbicieli sztuki. Autorką wystawy jest Anna Wikło.

PIĄTEK…  City Vibes > Rytm Miasta vol. 2 – taneczna impreza w klimacie miejskiej muzyki. O oprawę muzyczną tego wieczoru zadbają DJ BRH oraz Czapa. Dodatkowo będziecie mogli razem z nami obejrzeć mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Danią, w ramach El. MŚ Rosja 2018.

SOBOTA… Avangarda – Last Episode – nie tylko wakacje się kończą. Kończy się również pewna epoka klubowych wariacji z szaloną ekipą Avangardy. Wykonawcy związani z tym projektem zapraszają na parkiet w sobotę.

SZCZEGÓŁY NA NASZYM FB ORAZ W ZAKŁADCE KALENDARZ WYDARZEŃ. WPADAJCIE ZAKOŃCZYĆ WAKACJE #ustarej!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia