Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 marzec 2017

Zespół OK.NO w Klubie Stara Przepompownia

W sobotę zapraszamy na kolejną koncertową imprezę w Starej Przepompowni. Na scenie będziecie mogli podziwiać ostrowską formację OK.NO. Dla wielu grupa legendarna, dla wielu ekipa z lat młodzieńczego szaleństwa. Dla wszystkich z pewnością spora dawka porządnej muzyki przy, której miło spędzicie sobotni wieczór. Zapraszamy.

Zespół od początku swojej działalności zyskał przychylność ostrowskiej publiczności. OK.NO można było jednak usłyszeć w wielu innych miejscach – gdzie również porywali do zabawy zgromadzoną publiczność. Teraz grupa powraca i zagra na deskach Klubu Stara Przepompownia, a od kiedy tylko ogłosiliśmy informację o tym koncercie, zainteresowanie fanów zespołu nie ma końca. Wystarczy zauważyć, że pula biletów ze sprzedaży internetowej została wyczerpana już dobre kilka dni temu!

Koncert w Klubie Stara Przepompownia to okazja do świętowania 20-lecia formacji OK.NO – okrągły jubileusz zapowiada sporo niezapomnianych wrażeń. Przygotujcie się na dobrą muzykę, świetne brzmienie i powrót do przeszłości z formacją OK.NO. Po koncercie oczywiście, tradycyjnie after party w równie porywających na parkiet klimatach. Czy jesteście gotowi na sobotnią balangę w Klubie Stara Przepompownia razem z nami?

Drzwi klubu otwieramy już o godzinie 20:00. Początek imprezy to 21:30, jednak warto wpadać do nas już od początku. Nie zabraknie unikatowych propozycji od naszych barmanów i barmanek, a gitarowy bar przygotowany jest na wszystkich fanów ostrowskiego zespołu. Jak zawsze wybór trunków może przyprawić o zawrót głowy, a nawet ból głowy dnia następnego 😉 Zaczynamy wielkie odliczanie do sobotniej imprezy!

Sobota, 11 Marca

Otwarcie lokalu: 20:00

Start imprezy: 21:300

Ceny biletów w dniu imprezy: normalny 25pln / vip 30pln

(Bilety nie są równoznaczne z rezerwacją stolika. Rezerwacji stolika dokonujemy osobno na podanych poniżej stronach)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia