Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 14 / cze / 2017
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
15ZŁ | VIP 20ZŁ

Avangarda: Przedostatni Walc

Stara Przepompownia

Mamy niewątpliwą przyjemność zaprosić Was na przedostatnie wydarzenie organizowane przez organizację Avangarda. „Przedostatni Walc” stanowi preludium do wielkiego pożegnania, które nastąpi 2.09.2017r.

Przez ponad 2 lata staraliśmy się zrobić jak najwięcej dla lokalnej sceny niekomercyjnej muzyki house & techno, i śmiało możemy stwierdzić, że cel został osiągnięty. Poza promowaniem muzyki, dbaliśmy również o przekazywanie wzorców związanych z kulturą techno oraz informacji z branży, aby każdy mógł być na bieżąco.

Poza tym, udało nam się sprowokować powstanie wielu nowych znajomości i przyjaźni między odbiorcami Avangardy. Wielu z Was niejednokrotnie wspierało nas w organizowaniu imprez, jak i w życiu prywatnym za co serdecznie dziękujemy!
Nasze spotkania przysporzyły wszystkim wielu wyjątkowych chwil, do których zawsze będziemy wracać z utęsknieniem.

Chcielibyśmy zebrać Wasze i nasze wspomnienia w jedną całość, stąd już teraz prośba do Was o kontakt w sprawie zdjęć, filmów lub krótkiego opisu „akcji”, które szczególnie zapadły w Waszej pamięci.

Nasz fanpage na Facebooku będzie funkcjonował bez zmian, realizując misję promowania niekomercyjnej muzyki elektronicznej
i kultury z nią związanej.

Line-up:

Scena in-door (klub)
Aksamit (Affekt A)
Dr High b2b MBrass
Seb & Rodrigezz (Affekt A)

Scena out-door (ogródek)
DreamChach
⭐ Jon P

Wizualizacje: VJ Kiddlucky

Muzyka: house & techno
Bilety: 15/20zł
Rozpoczęcie: 21.00
Wejście: 18+
Rezerwacje stolików on-line na www.klubprzepompownia.pl