Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 12 / gru / 2018
Time : 20:00 - 23:30
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Błażej Krajewski & Paweł Chałupka | Stand-up HYPE

Stara Przepompownia

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management oraz Klub Stara Przepompownia zapraszają na wyśmienity wieczór STAND-UP.

Wystąpią:

Błażej Krajewski – komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

Paweł Chałupka – Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

———————————————

Data: 12.12.2018
Godz. 20:00
Miejsce: Klub Stara Przepompownia

Bilety:

* przedsprzedaż:
30 PLN

Dostępne online:
https://biletyna.pl/event/STAND-UP-Blazej-Krajewski-Pawel-Chalupka-Stara-Przepompownia-Ostrow-Wielkopolski-e82980.html#buy

* w dniu wydarzenia
35 PLN

———————————————

* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia
* Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączności rejestracji występu w jakiejkolwike formie. Zabrania się jakiejkolwiek rejestracji zarówno video jaki i audio.
* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ