Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 29 / mar / 2020
Time : 19:00 - 22:30
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Anulowane

Cheap Tobacco – Nieidealni Tour

Stara Przepompownia

CHEAP TOBACCO – NOMINOWANI DO FRYDERYKA.
Nadzieja roku według kwartalnika „Teraz Rock”, porównywani do The Black Keys. Nie da się ich łatwo zaszufladkować, zwłaszcza, że każdy koncert to zupełnie inaczej opowiedziana historia.
Wokalistka została czterokrotnie uznana NAJLEPSZĄ bluesową wokalistką w Polsce oraz została nominowana do wokalistki ROCKU Antyradia! Koncert premierowy nowej płyty odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Kto lubi i ceni dobre teksty, żywiołowość, energię mocnych brzmień jak i nostalgię spokojniejszych ballad – zakocha się w muzyce zespołu!
***
https://www.youtube.com/watch?v=snuQed3cluE&list=RDsnuQed3cluE&start_radio=1
***
Zespół zagrał w tym roku w Kanadzie podczas Canadian Music Week oraz na Sziget Festival (Europe Stage) a teraz jest w trakcie trasy koncertowej w Polsce.
***
Inni o CHEAP TOBACCO:

“CHEAP TOBACCO to zespół, który stworzył własny, atrakcyjny język muzyczny, którym porozumiewają się z młodymi i starszymi odbiorcami. Choć młodzi, tworzą dojrzale i
świadomie.Grają materiał w pełni autorski. Od kilku lat ich muzyka regularnie gości w autorskich audycjach Trójki. Słuchacze moich audycji często pytają o ich nowe nagrania” – Jan Chojnacki (Trójka – Polskie Radio)

“Proszę ich zobaczyć, bo płyta jest naprawdę świetna i świetnie się jej słucha, a na koncertach to
wygląda jeszcze lepiej” – Piotr Baron (Radiowa Trójka)

***
Wstęp : 35/45 PLN

TIMETABLE
Otwarcie klubu: 19:00 | Start koncertu 20:00*
———————
*Możliwe maksymalne opóźnienie 20 minut.
(wejście od 16 lat z opiekunem, który również musi posiadać bilet)