Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 6 / kw. / 2017
Time : 19:00 - 01:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
FREE

Gabriela Michalak Fotografia

Stara Przepompownia

„Fotografia ma tylko dwa problemy. Pierwszy z nich to ujarzmienie światła. Drugi polega na wyborze właściwego momentu w którym naciśnie się migawkę.”
Edward Steichen

Realizacje fotograficzne to pewnego rodzaju świadectwa wytrwałości autora, znalezienia się we właściwym miejscu w odpowiedniej chwili.
Prezentowane na wystawie fotografie natury to nie tylko odzwierciedlenie pozyskanej wiedzy fotograficznej czy doświadczenia fotografującego, są to przede wszystkim zwierciadła duszy.
Fotografie zastanej rzeczywistości różnią się od tych, które utrwalają przeżycia innych, są zatem lustrem, w którym odbiorca może zobaczyć, co przeżywa w danej chwili autor, jak odbiera otaczającą rzeczywistość i co w niej dostrzega.

Gabriela Michalak – absolwentka studiów magisterskich UAM w Poznaniu. Obroniła dyplomy artystyczne w pracowni fotografii na wydziale UAM w Kaliszu. Autorka wystaw indywidualnych oraz uczestniczka wystaw zbiorowych i konkursów plastycznych. Zajmuje się fotografią inspirowaną otaczającą rzeczywistością, obfitującą w różnorodne emocje i formy.