Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 31 / lip / 2016
Time : 18:00 - 01:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
10ZŁ

Gala STAND-UP + Koncert Paulina & Szymon

Stara Przepompownia

Klub Stara Przepompownia zaprasza na Galę Stand-Up.
31 Lipca,
Otwarcie loklau 18:00
Start Stand-up : 19:30

Duża niedzielna dawka energii i humoru w Starej Przepompowni. Chcecie pozytywnie nastroicć się przed kolejnym tygodniem…nie ma lepszego sposobu niz usmiech, świetne teksty i pozytywną moc, którą przekażą wam w formie Stand-UP niesamowici artyści, których dalej po krótce przedstawiamy:

– JASIEK BORKOWSKI
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje,u Kuby Wojewódzkiego, TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych” oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego…kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.
Próbka: https://youtu.be/DcqP_-XrE-M

– MACIEJ BRUDZEWSKI
komik z Olsztyna prowadzący scenę o nazwie Stand-up Inferno w Galerii Sowa, Pubie Perła Live (Giżycko) oraz Pubie Perła Live (Szczytno). Jako gospodarz na scenie gościł między innymi Ablearda Gizę, Kacpra Rucińskiego, Wiolkę Walaszczyk i Rafała Paczesia. Działa niecały rok, a już rewelacyjnymi występami wypracował sobie finał na 2 edycji Antrakt Stand-Up Festiwal. Jego największym sukcesem było zbicie piony z Piaskiem, największą porażką- nietrafiona piona z Edytą Górniak. Jego występy to opowieści z życia wzięte, Maciej regularnie ogląda „Szkołę” i „Szpital dlatego wie o życiu niemal wszystko!
Próbka: https://youtu.be/crHOHY1hLvk

– JULIUSZ SIPIKA
Półtora roku temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził
wszystkich niepełnosprawnych w kraju. Swoją misję obrazy wszelkich możliwych świętości kontynuuje do dziś. Posiada krzywy kręgosłup moralny za co dali mu drugą grupę inwalidzką. Jako, że pochodzi z Łodzi żarty same mu się piszą. Z dużym dystansem podchodzi do samego siebie i całego świata.

– PAWEŁ RESZELA
Polski artysta kabaretowy, uprawiający Stand-Up Comedy, adokładniej komik, aktor, autor tekstów, jeden z prekursorów klasycznych występów Stand-Up w Polsce. Były członek Kabaretu Klakier oraz ostrowskiego Kabaretu BezVAT. Główną cechą występów Pawła Reszeli jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Wieloletnie doświadczenie sceniczne gwarantują wspaniałą zabawę z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Potwierdzają to nagrody publiczności na festiwalach kabaretowych w całej Polsce. Występował w programach telewizyjnych: “Stand-up – Zabij Mnie Śmiechem” (Polsat) i “HBO na stojaka”.
Próbka: https://youtu.be/_LXxmCDYYYg

– MICHAŁ KOMOROWSKI
Na co dzień barman, pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego, ze sceną kabaretową związany od 2005 roku, współtwórca Kabaretu Klakier oraz Ostrowskiej Sceny Kabaretowej. Od 2011 roku próbujący swoich sił w Stand – upie. Jego cechą charakterystyczną jest twarz, może nie jest ona zbyt piękna za to bardzo plastyczna. Na scenie wyróżnia się dużą energicznością, jego teksty bywają ostre, a pointy trafne.
W listopadzie 2011 roku zajął II miejsce na Starobielskich Spotkaniach Kabaretowych „ Fermenty” w Bielsko Białej.
Próbka https://youtu.be/Skgo7a0ZuZI

KONCERT
DUET PAULINA WARSZAWSKA & SZYMON JEZIORNY

Od niedawna występują jako duet choć w przeszłości brali razem udział w wielu innych projektach. Większość ich repertuaru to covery w akustycznych i jazzowych aranżacjach, jednak stale pracują nad tworzeniem autorskiego materiału. Na ich występach można usłyszeć elementy improwizacji oraz „trudnej” harmonii.
Szymon Jeziorny (gitara, wokal) – Absolwent Szkoły Zespołów Adama Fulary pod patronatem magazynu Gitarzysta. Wcześniej występował na wielu scenach w różnych formacjach takich jak Duet akustyczny z Julią Skrobek czy zespoły Garażowy Raj, TheCadence.
Paulina Warszawska (wokal) – również ma za sobą spore doświadczenie sceniczne. Udzielała się wokalnie z Chórem Joy oraz w zespole The Foomix zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

Występ Duetu : 19: 00
Start Stand- up: 19:30
Bilety: 10 zł
Rezerwacje stolików: 600 583 353