Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 31 / paź / 2022
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
40ZŁ | 50ZŁ

Halloween: Noc Kryształu (Bartes x Beskres x Matthew Clarck)

Stara Przepompownia
🔮 Zbliża się najbardziej tajemnicza i najstraszniejsza noc w roku. Dla jednych wymysł popkultury dla innych coroczne świętowanie. Dla nas to okazja, aby dać Wam coś niepowtarzalnego – chwilę zapomnienia, rozkoszowanie się emocjami, muzyką i alkoholem.
Tradycyjnie tego dnia w naszych murach wydarzą się rzeczy niezwykłe i nie do końca zrozumiałe.
💎 Tajemniczy Kryształ nie tylko przyciąga dobrą i złą energię. 31 października ma niezwykłą moc łączenia otaczającej go przestrzeni z zaświatami i jego duchowymi mieszkańcami. Interakcja między sceną a parkietem przeniesie nas w inny wymiar, gdzie przy odrobinie dobrej woli osiągniesz swój duchowy catharsis.
🖤 Duchowi przywódcy, przy pomocy swoich instrumentów stworzą atmosferę, która pozwoli zatrzymać czas na parkiecie i wędrować nie tylko Twoim myślom ale i Twojej duszy.
🔥 Na scenie mocna trójca wsparta lokalnym szamanem. Bartes i Matthew Clarck zaprezentują swoje mroczne oblicza jak na ten dzień przystało. Beskres, czyli projekt tworzony przez członków zespołu KAMP!, poniesie Was w stricte ich melodic and groovy style. Dr High zrobi Wam szamański warm-up i techniczny closing.
Muzyka: melodic house & techno / house / tech-house
PONIEDZIAŁEK
31 Października 2022
Start: 21:00
🎟️ Bilety:
I pula – 40
II pula – 50
Bilety do nabycia w dniu imprezy.
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików:
online na www.staraprzepompownia.pl lub tel. ☎ 600 583 353