Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 3 / lip / 2020
Time : 18:00 - 02:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

SOLD OUT – Happysad – Rekordowo Letnie Lato Tour

Stara Przepompownia

Impreza przeniesiona na inny termin – więcej informacji wkrótce.

Koncert w ramach Rekordowo Letnie Lato Tour

Równo trzy miesiące po premierze swojej ósmej płyty zespół happysad wyrusza w trasę promocyjną. Następcę ozłoconego już Ciała Obcego, krążek Rekordowo Letnie Lato, wydał 29 listopada 2019 Mystic Production, a promują go single: „Cały”, „Jak dawniej” oraz „Słoneczniki i konopie”, do których zespól przygotował trzy teledyski.

„- Cieszymy się, że chyba po raz pierwszy w naszej historii, od wydania płyty do rozpoczęcia trasy promującej minie trochę czasu. Publiczność będzie miała okazję poznać bardzo dokładnie materiał, trochę z nim pożyć. Wierzymy, że fani na koncerty przyjdą zaangażowani emocjonalnie. My natomiast będziemy mieli chwilę na przygotowanie się do odgrywania tych utworów na żywo. Wbrew pozorom to dość wymagający materiał” – mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu.

Portal interia.pl w recenzji płyty napisał: „To naprawdę świetne, melodyjne, ale jednocześnie uciekające w nieoczywiste strony kompozycje” dodając także: „Ewolucja Happysadu jest jedną z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących w historii polskiego rocka”.

Na program każdego występu złożą się piosenki z Rekordowo Letniego Lata i najbardziej znane utwory zespołu.

miejsce:
Klub Stara Przepompownia
ul. Raszkowska 78, Ostrów Wielkopolski

wstęp: 18:00, start: 20:00

Bilety:
Normalny: 69 zł w przedsprzedaży / 79 zł w dniu koncertu
VIP: 99 zł