Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 24 / cze / 2017
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

I URODZINY KLUBU – Fisz Emade Tworzywo

Stara Przepompownia

Urodzinowy wieczór Klub Stara Przepompownia razem z Fisz Emade 24 czerwca 2017 !! Zapraszamy wszystkich na wyjątkowy koncert i unikalną energię!

Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.

21. października 2017, FISZ EMADE TWORZYWO powrócili z nową płytą „Drony”, która w miesiąc po premierze uzyskała status Złotej Płyty a pół roku później Platynowej.

Płytę produkował Emade – jak zawsze na najwyższym poziomie. Mariusz Obijalski napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski soczyste riffy basowe, a Michał Sobolewski zgrał wyśmienite solo gitarowe. Na najnowszej płycie zespołu znajdziecie napisane przez Fisza piosenki o samochodach, telefonach , komputerach i dronach – wynalazkach, które ułatwiają nam życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają.

Fisz Emade Tworzywo na koncertach to jeszcze inny wymiar. Wiele z utworów ewoluowało aranżacyjnie, wiele z nich nabrało zupełnie innego ciała, zespół czasem powraca także do kilku starszych nagrań. Łączy je jedno – maksymalny energetyczny ładunek, emocje i jakość.

24 Czerwca 2017
START: 21:00
KONCERT” 22:30
Bilety :
Normalny: 50/60ZŁ
VIP: 85/90ZŁ
(Bilet VIP to dostęp do strefy VIP na antresoli z cateringiem przez całą noc – ilość biletów ograniczona)
(Bilety nie są równoznaczne z rezerwacją stolika. Rezerwacji stolika dokonujemy osobno na podanych poniżej stronach)

Bilety on-line: https://www.bilety24.pl/koncert/fisz-emade-tworzywo-ostrow-wielkopolski-stara-przepompownia-32583?id=159557

Kod rabatowy na zakup biletu -30%: fiszemade2406

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia