Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 22 / cze / 2017
Time : 19:00 - 01:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
FREE

I URODZINY KLUBU – Przepompownia 365 – Galeria Marty Wolff

Stara Przepompownia

Pierwszy dzień urodzinowego świętowania to okazja do wspomnień i spotkania z właścicielami i wszystkimi zaangażowanymi, zaprzyjaźnionymi z klubem Stara Przepompownia. Wieczór rozpoczniemy od oficjalnego powitania gości i rozmowy z zespołem dowodzącym przedsięwzięciem “Klub Stara Przepompownia”.

Później nastąpi uroczyste otwarcie galerii fotografii “Przepompownia 365” autorstwa Marty Wolff. Będzie to doskonała okazja do zwiedzania klubu i wglądu na to co przez rok tu się działo – Na scenie i nie tylko – a działo się naprawdę dużo!

Dodatkowo wieczór uświetni koncert zespołu Chillove!
CHILLOVE to projekt muzyczny, który od 2014 roku współtworzą Anna i Waldek. Zanim powołali do życia Chillove, pracowali wspólnie przy okazji innych projektów muzycznych. Ania pochodzi z Krosna, gdzie ukończyła liceum muzyczne, a później przeniosła się do Wrocławia i ukończyła studia na Wydziale Mechanicznym tamtejszej Politechniki. Waldek, oławianin, absolwent oławskiej Szkoły Muzycznej (dzisiaj jej nauczyciel), ukończył liceum muzyczne a później Akademię Muzyczną we Wrocławiu.
“Nasza muzyka to synteza wielu gatunków muzycznych, wynikających z licznych, często bardzo odległych od siebie inspiracji. Chcemy, by nasza muzyka była autentyczna i płynęła z serca.
Chillove zaczął krystalizować się w 2014 roku, grając własne interpretacje znanych przebojów z pogranicza jazzu, soulu, popu. Zamiłowanie do tych gatunków i świata wirtualnych instrumentów zaowocowało naszym autorskim materiałem, nad którym zaczęliśmy pracować w lutym 2015 roku. Jest on bardzo chill i mocno love;-)

Specjalną niespodzianką będą degustacje whisky i przekąski dla zebranych gości.

Klub Stara Przepompownia chce wszystkich gorąco zaprosić na świetowanie swoich I urodzin!

22 Czerwca 2017
START: 19:00
OTWARCIE GALERII: 19:00
KONCERT: 20:30
WSTĘP WOLNY !

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia