Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 5 / cze / 2021
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
FREE

Just House vol.8 [McCarpney & LeLLe]

Stara Przepompownia
HOUSE, VOCAL HOUSE, NU DISCO, DEEP HOUSE
Za konsolą pojawi się dobrze Wam znany McCarpney a jego gościem będzie DJ LeLLe !
DJ LeLLe od pierwszych dni miał styczność z muzyką gdyż pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny a od najmłodszych lat rozpoczął jak się później okazało 9 letnią naukę gry na pianinie.
Od pierwszych klas szkoły podstawowej prowadził imprezy szkolne i zawsze marzył o tym żeby grać w klubach z jedną najważniejszą dewizą – dawać ludziom przyjemność i robić im dobrze za pomocą muzyki!
Po krótkich epizodach w takich klubach jak Tokarnia (Tychy) oraz Lemoniada (Katowice) na dłużej zadomowił się w Klubie Czekolada (Chorzów) oraz Kashmir (Sosnowiec) gdzie przez ponad 2lata był tam rezydentem.
W Jego setach można usłyszeć mocno wyselekcjonowaną muzykę bardziej jak i mniej komercyjną najczęściej w gatunku Vocal House, Disco House, którą oczywiście skrupulatnie przygotowuje przed każdym występem.
Obecnie gra regularnie w kilku klubach na terenie śląska jak i w małopolskim klubie LeScandale (Zakopane).
Od niedawna również postanowił zająć się tworzeniem remixów oraz nową aranżacją znanych już utworów i już niebawem będziemy mogli usłyszeć Jego pierwsze dzieło.
Świetne brzmienie, rytmiczne utwory oraz odnajdowywanie się w wielu gatunkach muzycznych za każdym razem pozwalają mu wynosić imprezy na najwyższy poziom.
SOBOTA
05.06.2021
Start: 21:00
Wejście FREE

Wieczór odbędzie się zgodnie z przepisami sanitarnymi dotyczącymi działania ogródków gastronomicznych w obecnej rzeczywistości.
Prosimy gości o cierpliwość i wyrozumiałość oraz pełną współpracę z obsługą, abyśmy jak najprędzej mogli wrócić do starych, dobrych czasów.