Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 5 / gru / 2021
Time : 12:00 - 20:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
FREE

KIERMASZ SZTUKI rzeczy unikatowych

Stara Przepompownia
Zapraszamy do udziału w kiermaszu sztuki, który odbędzie się w murach Starej Przepompowni już 5 grudnia.
Kiermasz sztuki – rzeczy unikatowych jest okazją do prezentacji i sprzedaży rękodzieła (biżuteria, ceramika, szkło, odzież, obrazy). Forma kiermaszu pozwala poznać twórców, porozmawiać z nimi oraz dokonać niepowtarzalnych zakupów. Kiermnasz jest okazją do kupienia “rzeczy z duszą” bezpośrednio od osób, które je wykonały, jest również inspiracją dla wyjątkowych pomysłów na wystrój wnętrz.
Przedświąteczna data kiermaszu jest nieprzypadkowa! Dajemy mozliwość wyszukania naprawdę wyjątkowych podarunków 😉 Nad atmosferą tego popołudnia będzie czuwać niesamowita aura Starej Przepompowni z muzyką w tle i otwartym barem dla wszystkich, którzy chca spędzić przyjemnie to popoludnie.
Data: 5 Grudnia 2021
Godzina: 12:00 – 20:00
Zapraszamy wszystkich, którzy własnymi rękoma tworzą niepowtarzalne przedmioty do uczestnictwa w przedświątecznym kiermaszu rzeczy unikatowych. Zgloszenia i zapytania prosimy przesyłać poprzez e-mail: klubprzepompownia@gmail.com
Link do mapy stanowisk: https://bit.ly/3nSqHb1
Organizator: Małgorzata Margarita Dąbrówka oraz Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
www.staraprzepompownia.pl
tel. ☎ 600 583 353

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z przepisami sanitarnymi dotyczącymi działania ogródków i lokali gastronomicznych w obecnej rzeczywistości.
Prosimy gości o cierpliwość i wyrozumiałość oraz pełną współpracę z obsługą.