Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 27 / lis / 2016
Time : 14:00 - 02:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
CEGIEŁKA 5ZŁ

Koncert charytatywny “Chcę godnie żyć”

Stara Przepompownia

W niedzielę 27 listopada 2016, zapraszamy do Klubu Stara Przepompownia na charytatywny koncert “Chcę Godnie Żyć”, podczas którego będziemy zbierać pieniążki dla Sławomiry. Wspaniały cel, wspaniała impreza, wspaniałe zespoły i wspaniała muzyka…. nie może zabraknąć Was – wspaniałych gości.

Spotykamy się z wyjątkowego powodu. Gramy charytatywnie dla Sławomiry Bogdaszewskiej z Kalisza chorej na boreliozę. Zbieramy fundusze na rehabilitację w celu poprawienia stanu zdrowia Sławy oraz w celu dalszego jej leczenia choroby. Miesięczny koszt rehabilitacji w celu poprawienia zdrowia i dalszego leczenia wynosi ok. 5 tysięcy złotych przez czas do poprawienia aktualnego stanu zdrowia lub do czasu wysłania Sławomiry do kliniki rehabilitacyjnej. W tym momencie rehabilitacja Sławy w większej części nie jest refundowana. 

Sławomira Bogdaszewska była całkowicie zdrową, piękną, pełną życia i radości młodą kobietą z ambitnymi planami na przyszłość. Dziś choroba przykuła ją do łóżka, a jej myśli krążą wokół wyleczenia odleżyn i choćby częściowego powrotu do normalności. A wszystko przez kilkumilimetrowego pajęczaka – kleszcza. 37-letnia kaliszanka, Sławomira Bogdaszewska cierpi na neuroboreliozę i koinfekcje boreliozy. Trafnie zdiagnozowano ją dopiero 3 lata temu… Przez ponad 7 lat kobieta myślała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Dziś prosi ludzi dobrej woli o wsparcie. Leczenie jest kosztowne. Sława nie jest w stanie sama funkcjonować, a może liczyć jedynie na pomoc przyjaciół.

27 Listopada 2016
START: 14:00
WSTĘP: SYMBOLICZNA CEGIEŁKA 5ZŁ lub dowolna kwota którą w całości przeznaczymy na leczenie Sławy.

Plan wydarzenia:

  • Kuchnia Społeczna (https://www.facebook.com/events/1267698063303625/)
  • Aukcje Charytatywne

Koncerty

  • Piano Song
  • Alternatywy 4
  • Kamil Pyrek Band
  • Tangerine
  • Jam Session