Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 17 / lis / 2016
Time : 20:00 - 01:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
15ZŁ

Koncert João Galante / Whisky Night

Stara Przepompownia

Klub Stara Przepompownia zaprasza na koncert João Galante

Zapraszamy wszystkich fanów jazzu, jak i osoby pragnące poszerzyć swoje horyzonty na koncert João Galante. Pan João Galante jest pianistą i wokalistą w jednej osobie. Przyleci do nas prosto z Portugalii aby zaczarować swoim śpiewem w jego ojczystym języku. Portugalski pianista i wokalista zabierze nas w podróż przez najważniejsze utwory swojego amerykańskiego mistrza.
Nie zabraknie takich utworów jak „Hit the Road Jack”, „I’ve Got a Woman” czy „Georgia on my Mind”. Pojawią się też kompozycje mniej znane, lecz również warte uwagi. Publiczność będzie miała okazję nie tylko przypomnieć sobie twórczość genialnego Ray’a Charlesa, ale też usłyszeć unikalne interpretacje portugalskiego artysty, który zdobywa coraz większą sławę jako wykonawca repertuaru takich osób jak Memphis Slim, Nat King Cole, Louis Armstrong oraz wielu innych.João za każdym razem przyciąga znawców amerykańskiej piosenki i udowadnia, że wykonywanie coverów dalekie jest od banału.

Smaku tej nocy doda degustacja whisky. Szef baru opowie o whisky i odpowie na Wasze pytania związane z tym jakże dostojnym tematem. Promujemy whisky z regionu wysp Islay i Skye. Tego wieczoru rabat na whisky z półki degustacyjnej wynosi -40% a na pozostałe whisky -25%.

Oficjalna strona artysty
http://www.joaogalante.pt/
Muzyka
https://soundcloud.com/joaogalantejazz
Video
http://www.joaogalante.pt/videos.php

Koncert João Galante
17 Listopada 2016
Start: 20:00
Bilety: 15zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia