Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 12 / lis / 2016
Time : 20:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Koncert RENI JUSIS

Stara Przepompownia

Klub Stara Przepompownia zaprasza na koncert RENI JUSIS

Wróciła po siedmiu latach ze świetnie przyjętym, eksperymentalnym, pełnym elektronicznych brzmień albumem “BANG!”. Świetna na płycie i na scenie RENI JUSIS wystąpi w Starej Przepompowni już 12 listopada.

Reni Jusis “BANG!” to siódmy album ikony naszej elektroniki! Materiał jest efektem współpracy z trójmiejskim producentem tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Gościnnie pojawiają się też M.Bunio.S (Dick4Dick) oraz Kuba Karaś (The Dumplings). Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta tyleż aktualna i świadoma, co opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa. Echa świeżych nurtów muzyki elektronicznej mieszają się tu
z ambientową przestrzenią i poszarpanym, trapowym pulsem, a tu i ówdzie, brzmienia spod znaku eksperymentalnego techno na przemian z minimalistycznym hip-hopowym beatem czy retro popem. Na tym tle Reni nie tylko bawi się różnymi stylistykami i barwą swojego głosu, przetwarzając ją za pomocą rozmaitych efektów, ale i sięga po szerokie spektrum środków wyrazu – od szeptów, jęków, przez charakterne melorecytacje, aż po zmodulowany do niskiego męskiego głosu rap.

Całość dopełniają wieloznaczne teksty, w których Reni między innymi portretuje siebie jako ikonę kobiecości o tysiącu twarzy – matki, strażniczki domowego ogniska, szamanki, kochanki, ale też szalonej imprezowiczki i przede wszystkim wciąż natchnionej artystki. Oto spektakularny powrót do gry po siedmiu latach przerwy – w życiowej formie, której pozazdrościłoby jej wielu dzisiejszych debiutantów.

Facebook: https://www.facebook.com/ReniJusisfanpage/

Youtube: https://www.youtube.com/user/ReniJusisVEVO

Bilety w cenie :
PRZEDSPRZEDAŻ:
30 zł bilet normalny
50 zł bilet VIP
Ilość biletów ograniczona!
W DNIU KONCERTU:
40 zł bilet normalny
60 zł bilet VIP

Koncert RENI JUSIS

12 listopada 2016
Start: 20:00
Rozpoczęcie koncertu: 22:30
Po koncercie afterparty

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
facebook.com/klubstaraprzepompownia