Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 3 / gru / 2016
Time : 20:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Koncert XXANAXX FWRD Tour 2016

Stara Przepompownia

Finałowy przystanek „FWRD Tour 2016“ będzie miał miejsce w sobotę 3 grudnia w klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim.

Zachwyceni ciepłym przyjęciem ze strony publiczności i wyjątkową atmosferą Starej Przepompowni XXANAXX wraca do Ostrowa, by właśnie tu zakończyć z odpowiednim hukiem swoją jesienną klubową trasę.

BILETY:
Przedsprzedaż Bilety24.PL
bilet normalny 30 zł
bilet VIP 50 zł
Bilety w dniu koncertu:
bilet normalny 40 zł
bilet VIP 60 zł

(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)

B4 & Afterparty zagrają DreamChach [Osterdam Records]
oraz Jon P

Otwarcie klubu: 20.00
www.youtube.com/user/XXANAXXTV/
www.staraprzepompownia.pl

3 czerwca ukazał się drugi album duetu XXANAXX zatytułowany „FWRD“. Tego samego dnia zespół wystąpił na Orange Warsaw Festival, prezentując po raz pierwszy na żywo swój nowy materiał.

I właśnie na scenach najważniejszych festiwali i innych prestiżowych wydarzeń muzycznych minęło XXANAXXOWI całe tegoroczne lato. Jeszcze w czerwcu grupa zagrała w ramach głośnego cyklu koncertów „Królestwo H&M“ w Warszawie oraz pojawiła się w programie festiwalu Open’er, występując przed wielotysięczną publicznością zgromadzona przed Tent Stage.

Lipiec to między innymi występ na głównej scenie festiwalu Audioriver w Płocku oraz udane plenerowe wizyty w Krakowie i we Wrocławiu.

Sierpień to z kolei plażowy koncert podczas EB Hel Spot, gdzie XXANAXX dzielił scenę m.in. z legendarnymi De La Soul oraz występ w Rybniku na pierwszej edycji Music & Water Festival. Ukoronowaniem wakacyjnego etapu koncertowej promocji „FWRD“ był udział w finale tegorocznego Męskiego Granie w Żywcu.

Po festiwalowych i plenerowych letnich występach czas ruszyć z „FWRD“ w jesienną trasę po klubach.