Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 6 / sty / 2017
Time : 20:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
15ZŁ | VIP 20ZŁ

Mademoiselle Carmel Reggae Night

Stara Przepompownia

Klub Stara Przepompownia zaprasza na koncert Mademoiselle Carmel już w pierwszy piątek nowego roku!

Mademoiselle Carmel – sześcioosobowy zespół wielbicieli afrykańsko-jamajsko-folkowych brzmień tanecznych, na którego czele stoi charyzmatyczna wokalistka o egzotycznej urodzie i niebanalnym głosie. Razem tworzą eklektyczną fuzję stylów, osobowości i niespożytej energii, która wystrzeli każdego w muzyczny kosmos.


Przygody, które w efekcie doprowadziły do ukształtowania się teraźniejszego składu zaczęły się w 2013 roku. Wtedy obecna frontmenka, jeszcze jako solistka, zadebiutowała na polskiej scenie soundsystemowej u boku grupy G-Hot Sound. Wspólnie zagrali liczne szalone koncerty klubowe. Był to również czas, kiedy Karina współdzieliła scenę z
Mr. Bayerman’em na festiwalu Reggaeland w Płocku. Po przebiciu się do świadomości szerokiej publiczności wokalistka podjęła decyzję o dalszym rozwoju zakładając pełnowymiarowy zespół z bardzo dobrymi muzykami z Wielkopolski.

Wyjściowy skład odniósł wiele znaczących muzycznych sukcesów, z których najważniejsze to pierwsze miejsca na: „Wake Up & Live” w Sulęcinie (dodatkowo tytuł dla najlepszej wokalistki), oraz na Przeglądzie „Nowe Nurty” w Poznaniu w 2014 roku. Sukcesem był również występ w finale Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka w „Reggae na Piaskach” oraz
II miejsce w Akademickim Przeglądzie Muzycznym Radia Afera.

W roku 2015 działo się jeszcze więcej i mocniej, zespół po zmianach osobowych zdobywał uznanie w konkursach: Doscovered by Good Time Radio (I miejsce w kategorii reggae/dancehall/ska), III miejsce na Emergenza Festival, III miejsce w ogólnopolskim konkursie Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia „Przebojem na Antenę” w Hajnówce. Mademoiselle Carmel dali wspaniale przyjęty koncert na wielomilionowym berlińskim „Karneval der Kulturen”, w tym czasie pojawiła się również pierwsza EP’ka zatytułowana „Womanly”, zespół wziął udział w sesji koncertowej na antenie Radia Merkury w historycznym Studiu im. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego.

Rok 2016, zespół zdecydowanie poszerza muzyczne kręgi swej działalności. Mocny i ugruntowany skład kreatywnych muzyków rozpoczął nagrania długogrającej płyty w Studio Q Toma Horna w Pile. W lipcu dzięki przebytym Eliminacjom zagrali niezapomniany koncert na Dzikiej Scenie Lecha Przystanku Woodstock 2016.
We wrześniu 2016 premiera debiutanckiej płyty zespołu, zrealizowanej dzięki środkom z Urzędu Miasta Poznania.
Kto wie, co się dalej wydarzy…

6 Stycznia 2017
Otwarcie klubu: 20:00
Start koncertu: 22:00
Bilety: 15/20 PLN

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia