Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 4 / mar / 2023
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
30ZŁ

McCarpney B-Day Bash! feat. Jacob A x Roobs

Stara Przepompownia
Impreza podczas której swoje urodziny celebrować będzie Dj McCarpney! To nie lada gratka dla fanów muzyki House, Tech House. To wszystko dzięki gościom, których Krzysztof zaprosił na tą wyjątkowa noc:
JACOB A – wokalista, twórca tekstów, klubowy MC współpracujący z najlepszymi artystami muzyki elektronicznej i nie tylko. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem. Uczestnik wielu festiwali oraz eventów muzyki elektronicznej w Polsce. Do tej pory artysta wystąpił w wielu krajach Europy a także poza nią, między innymi na Tajwanie w klubach miasta Tajpei. Produkcje oraz klipy nagrane z rosyjskim duetem Moonbeam, a także Going Deeper wydającymi w Armadzie Czy Spinnin Records, również zaowocowały występami w tym kraju, a także można było je usłyszeć w wielu audycjach na całym świecie na przykład u Tiesto. Nie można pominąć występów w naszym kraju i klubach, których Jacob A zasadniczo jest stałym bywalcem w każdy weekend od kilku dobrych lat. Daje to możliwość współpracy z kolejnymi artystami rodzimej sceny muzycznej, nie tylko elektronicznej.
ROOBS – Dj i producent. Na co dzień rezydent klubu Manhattan Czekanów. w swojej karierze zagrał w prawie wszystkich najbardziej rozpoznawalnych klubach w Polsce oraz zdobył uznanie za granicą serwując swoje sety m.in na Noa Beach Club czy Boat Party Ultra Camp. Roobs w swoich setach stawia na najlepsze muzyczne dźwięki, które z pewnością porwą Was na parkiet!
CZAPA – Człowiek orkiestra! Zawsze pozytywny, uśmiechnięty i otwarty na nowe wyzwania i pomysły jest odpowiedzialny za stronę muzyczną w Klubie Stara Przepompownia. Dj z wieloletnim doświadczeniem a także świetny turntablista, który równie dobrze odnajduje się w muzyce elektronicznej. Swój styl określa jako „G-House”. Możecie się spodziewać głębokich, hipnotyzujących basów okraszonych subtelnymi wokalami.
04 MARCA 2023
Start: 21:00
Bilety: 30zł
Wymagany strój: elegancki
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików:
Rezerwacje online na www.staraprzepompownia.pl lub tel. ☎ 600 583 353