Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 9 / gru / 2016
Time : 20:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

PanPan feat. Natalia Lubrano & Jacob A / LIVE ACT

Stara Przepompownia

Klub Stara Przepompownia zaprasza na niezwykły LIVE ACT/ DJ SET w wykonaniu Trio – PanPan feat. Natalia Lubrano i Jacob A !

Wydarzenie promuje nowy album pod nazwą LAUR. Projekt ten udowadnia, że polscy artyści świetnie odnajdują się w klimatach ambitnej muzyki klubowej, których z reguły musimy szukać w produkcjach z USA czy krajów Europy Zachodniej. Kompozytor warstwy instrumentalnej Bartek Waszak posiada tę unikalną umiejętność tworzenia muzyki rozrywkowej, która nie pozbawiona zostaje jednak nastroju i intymności. To daje wokalistom przestrzeń do wyrażenia się na różnych poziomach emocji. PanPan – Laur to muzyka, która pozytywnie wypełni czas przy porannej kawie, w podróży, na treningu czy podczas wieczornej imprezy.”

Trio w składzie:

PanPan – Bartek Waszak wyrastał na scenie muzyki hiphopowej. Następnie związał się produkcyjnie z legendą polskiej muzyki elektronicznej Mikołajem Bugajakiem (Noon). W wytwórni Nowe Nagrania wydany został album debiutancki – Random Trip (2012). Ten album to zapis pewnego etapu w życiu Bartka – stanowi podróż w mroczny świat elektronicznej muzyki basowej. Chwilę po debiucie Bartek został zwycięzcą konkursu BeatBattlePoznań. Kolejnym sukcesem była produkcja Lari Lu – 11, albumu solowego Józefiny Lubienieckiej (2014).

Natalia Lubrano – urodzona we Wrocławiu, polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, związana z wrocławską sceną muzyczną do dziś. Natalia Lubrano ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu oraz prywatną szkołę jazzu „Jazz a Tours” we Francji. Zdobywała szlify na wielu warsztatach jazzowo–bluesowych w Polsce i za granicą. Wywodzi się z rodziny muzykującej. Ojciec – Andrzej Pluszcz był wybitnym basistą, twórcą pierwszego podręcznika na gitarze basowej, wykładowcą na warsztatach bluesowych, związanym ze środowiskiem bluesowo–jazzowym. Na polskiej scenie muzycznej znana jest z wieloletniej współpracy ze środowiskiem wrocławskich hip–hopowców oraz ze współpracy zespołem „Miloopa”, z którym wydała trzy albumy: „Nutrition Facts” (2005), „Unicode” (2008) i „Optica” (2011).

Jacob A – wokalista, twórca tekstów, klubowy MC współpracujący z najlepszymi artystami muzyki elektronicznej i nie tylko. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem. Uczestnik wielu festiwali oraz eventów muzyki elektronicznej w Polsce w tym Sunrise Festival , Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse. W 2010 oraz 2011 roku, Jacob A brał udział w projekcie LaNoche De Eivissa. Wspólnie z dj’ami Neevald’em i Bartes’em gościli w Ibiza Global Radio oraz Ibiza Sonica, a także występowali w kilku klubach Białej Wyspy , między innymi w Bora Bora Beach Bar czy też KM5 razem z rezydentem klubu Pacha – Grahamem Saharą czy Tomem Novy’m. Do tej pory artysta wystąpił w wielu krajach Europy a także poza nią, między innymi na Tajwanie w klubach miasta Tajpei. Produkcje oraz klipy nagrane z rosyjskim duetem Moonbeam, a także Going Deeper wydającymi w Armadzie Czy Spinnin Records, również zaowocowały występami w tym kraju, a także można było je usłyszeć w wielu audycjach na całym świecie na przykład u Tiesto. Nie można pominąć występów w naszym kraju i klubach, których Jacob A zasadniczo jest stałym bywalcem w każdy weekend od kilku dobrych lat.

9 Grudnia 2016
Start: 20:00

Bilety: 20ZŁ | VIP 25ZŁ

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl