Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 6 / maj / 2022
Time : 19:30 - 03:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

PIN UP CANDY – Rewia Burleski

Stara Przepompownia
Kochasz teatr, stylistykę lat 40tych, piękne kobiety uwodzące gesty wdziękiem, śpiewem oraz tańcem w stylu kabaretu? Mamy zatem dla Ciebie coś w czymś się zakochasz od pierwszego wejrzenia. Zapraszamy wszystkich kabaretu na profesjonalną REWIĘ BURLESKI do Ostrowa Wielkopolskiego, Starej Przepompowni, przy ul. Raszkowska 78 już 6 maja 2022. Czekają na Was wspaniali performerzy klasycznej burleski PIN UP CANDY, TOM THE SPICE, PELIGROSSA ROSSITA, FLUTTERSHY, a także kabaretowa grupa taneczna ROCKETTESHEELS, śpiewem zabawiać Was będzie TAMARA BEHLER.
PIN UP CANDY pochodząca z Łodzi, gwiazda burleski, okrzyknięta przez polskie media Królowa Polskiej Burleski. Uczestniczka programów Mam Talent, DD TVN, All Together.Wszyscy Razem. Ambasadorka polskiej burleski za granicą. Występowała w Paryżu, Berlinie, Wiedniu, UK, Rzymie czy Ibizie. Zdobywczyni korony Królowej Klasycznej Burleski na jednym z prestiżowych festiwali. Podczas wieczoru Pin Up Candy wykonali dla Państwa taniec w z graficznym kielichu szampana. To pokaz, który trzeba zobaczyć!
TOM THE SPICE, uczestnik programu Mam Talent, ekspert high hells, tancerz, animator i nauczyciel. Najbardziej roztańczony performer boyleski w Polsce!
Z Krakowa, PELIGROSSA ROSSITA, latynoska dusza w słowiańskim ciele, gorąca jak ogień i smaczna jak tamales, będziecie kosztować ją kawałek po kawałeczku…
FLUTTERSHY to tancerka z ogromną energią i niezwykłym, uwodzicielskim spojrzeniem, jesteśmy pewni, że nie będziecie mogli się oprzeć, aby nagrodzić ją gromkimi brawami.
Taneczną oprawę zapewni niezwykłe trio DOLCE E PICCANTE oraz formacja taneczna ROCKETTEHEELS!!!
Podczas naszej rewii wystąpi dla Was wokalistka, TAMARA BEHLER, która swoim niebiańskim głosem przeniesie Was w niezwykły świat retro szlagierów.
W ten kolorowy świat wprowadzi Was nikt inny jak TOMEK KLEYFF, dziennikarz Viva i MTV Polska, zanany jako Człowiek Nowej Ery CNE.
Nasi performerzy zadbają o to abyście na długo żyli emocjami towarzyszącymi Wam podczas naszego spektaklu. Startujemy o godzinie 20:30, lokal otwarty od godziny 20:00. Program Rewii podzielony jest na dwie części z przerwą. Bilety: VIP – 120 pln, miejsca przy stolikach na antresoli, Normalny – 80 pln, miejsca siedzące w układzie teatralnym