Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 3 / mar / 2023
Time : 20:00 - 02:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Rewia Burleski by Pin Up Candy – “Back to Glamour”

Stara Przepompownia
Rewia Burleski by Pin Up Candy – Kochasz teatr, stylistykę lat 40tych, piękne kobiety uwodzące swym wdziękiem, śpiewem oraz tańcem w stylu kabaretu? Mamy zatem dla Ciebie coś w czym się zakochasz od pierwszego wejrzenia. Zapraszamy wszystkich miłośników kabaretu na profesjonalną REWIĘ BURLESKI!
Czekają na Was wspaniali performerzy klasycznej burleski PIN UP CANDY, TOM THE SPICE, PELIGROSSA ROSSITA, a także kabaretowa grupa taneczna ROCKETTESHEELS. Nasi artyści wykonają dla Państwa najbardziej klasyczny program Rewii Burleski “Back to Glamour”, przywołujący obrazy ze Złotej Ery Hollywood. W programie pokaz z największymi wachlarzami w Polsce oraz kąpiel w gigantycznym kieluchu szampana!
Pin Up Candy, gwiazda burleski, okrzyknięta przez polskie media Królową Polskiej Burleski. Zdobywczyni korony Królowej Klasycznej Burleski. Uczestniczka programów Mam Talent, DD TVN, All Together Now. Ambasadorka polskiej burleski za granicą. Występowała w Paryżu, Berlinie, Wiedniu, UK, Rzymie, Moskwie, Tel Avivie czy na Ibizie. Podczas wieczoru Pin Up Candy wykona dla Państwa taniec w z gigantycznym kielichu szampana. Pokaz jest autorkim widowiskiem, które Pin Up Candy wykonuje oryginalnie na skalę światową. Jest to “must see” pokazów burleski!
Tom the Spice, choreograf, uczestnik programu Mam Talent, ekspert high hells, tancerz, animator i nauczyciel. Najbardziej roztańczony performer boyleski w Polsce!
Z Krakowa, Peligrossa Rossita, latynoska dusza w słowiańskim ciele, gorąca jak ogień i smaczna jak tamales, będziecie kosztować ją kawałek po kawałeczku…
W ten kolorowy świat wprowadzi Was nikt inny jak TOMEK KLEYFF, dziennikarz Viva i MTV Polska, zanany jako Człowiek Nowej Ery CNE. Nasi performerzy zadbają o to abyście na długo żyli emocjami towarzyszącymi Wam podczas naszego spektaklu.
Startujemy o godzinie 20:00. Program Rewii podzielony jest na dwie części z przerwą. Bilety: VIP – 130 pln, miejsca VIP widownia dolna, Normalny – 100 pln, miejsca na widowni górnej. Brak numeracji miejsc
Link: https://goingapp.pl/wydarzenie/rewia-burleski-by-pin-up-candy-back-to-glamour-03-03-2023-ostrow-wielkopolski/marzec-2023