Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 27 / paź / 2022
Time : 20:00 - 23:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Rewia Burleski by Pin Up Candy “Bal u Królowej”

Stara Przepompownia
REWIA BURLESKI BY PIN UP CANDY
” BAL U KRÓLOWEJ ”
27.10 KLUB STARA PRZEPOMPOWNIA
BILETY DOSTĘPNE:
https://goingapp.pl/kup-bilety/rewia-burleski-by-pin-up-candy-ostrow-wielkopolski/pazdziernik-2022
Kochasz teatr, klimat retro, piękne kobiety uwodzące gesty wdziękiem, śpiewem oraz tańcem w stylu kabaretu? Mamy zatem dla Ciebie coś w czymś się zakochasz od pierwszego wejrzenia. Zapraszamy wszystkich miłośników kabaretu na profesjonalną REWIĘ BURLESKI do OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO, do Klubu STARA PRZEPOMPOWNIA już 27 października 2022. Czekają na Was wspaniali performerzy klasycznej burleski PIN UP CANDY, TOM THE SPICE, PELIGROSSA ROSSITA, a także kabaretowa grupa taneczna ROCKETTESHEELS, śpiewem zabawiać Was będzie DAWID BAWOR.
Wieczór będzie tym bardziej magiczny, gdyż przedstawimy państwu nasz nowy program, zatytułowany ” BAL U KRÓLOWEJ “.
Barokowy przepych, błyszczące, od kryształów kostiumy zachwycą was swoim blaskiem, a nowe pomysły naszych performerów zapewnią wam ferie przeżytych emocji.
W imieniu całego naszego dworu, serdecznie was zapraszamy na nasz WIELKI BAL.
PIN UP CANDY pochodząca z Łodzi, gwiazda burleski, okrzyknięta przez polskie media Królowa Polskiej Burleski. Uczestniczka programów Mam Talent, DD TVN, All Together.Wszyscy Razem. Ambasadorka polskiej burleski za granicą. Występowała w Paryżu, Berlinie, Wiedniu, UK, Rzymie czy Ibizie. Zdobywczyni korony Królowej Klasycznej Burleski na jednym z prestiżowych festiwali. Podczas wieczoru Pin Up Candy wykonali dla Państwa taniec w z graficznym kielichu szampana. To pokaz, który trzeba zobaczyć!
TOM THE SPICE, uczestnik programu Mam Talent, ekspert high hells, tancerz, animator i nauczyciel. Najbardziej roztańczony performer boyleski w Polsce!
Z Krakowa, PELIGROSSA ROSSITA, latynoska dusza w słowiańskim ciele, gorąca jak ogień i smaczna jak tamales, będziecie kosztować ją kawałek po kawałeczku…
oraz formacja taneczna ROCKETTEHEELS!!!
Podczas naszej rewii wystąpi dla Was wokalistka, DAWID BAWOR, który oczaruje Was swoim głosem.
W ten kolorowy świat wprowadzi Was nikt inny jak TOMEK KLEYFF, dziennikarz Viva i MTV Polska, zanany jako Człowiek Nowej Ery CNE.
Nasi performerzy zadbają o to abyście na długo żyli emocjami towarzyszącymi Wam podczas naszego spektaklu. Startujemy o godzinie 20:00, lokal otwarty od godziny 19:00. Program Rewii podzielony jest na dwie części z przerwą. Bilety: VIP – 120 pln, miejsca przy stolikach, Normalny – 80 pln, miejsca siedzące w układzie teatralnym