Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 23 / wrz / 2016
Time : 20:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
15ZŁ | VIP 20ZŁ

Rock and Roll czyli… Smash, De Indigo, 8 lat w tybecie

Stara Przepompownia

Jeśli czujesz że jest pogoda na mocnego rock`n rolla, to znak że “…nadciągają kumulusy…”
W piątek, 23.09., od godziny 20:00 w Klubie Stara Przepompownia porażą Was trzy elektryzujące koncerty
————————–———
A razić będą po kolei :

SMASH
Przedstawiają się jako SMASH i dodają, że grają rock and rolla. Rock and rollem we wszystkich jego odcieniach żyją i oddychają od zawsze, a w obecnym składzie od kilku miesięcy. Band powołali do życia piątkowi goście Starej Przepompowni, czyli Krzysztof Kidd Adamski (wokal – przenikliwy i elektryzujący oraz gitara) i Maciej Olawa (bas). Na gitarze Iwo Świerblewski (wcześniej m.in. zespół Burbon), na perkusji młody, zdolny Krzysztof Szulc.
Geograficzne korzenie mają w Śremie, muzyczne – po równo w samym sercu Seattle i w Palm Desert.
Każde wejście na scenę wyzwala w tych na co dzień słodkich draniach dzikie bestie. Ich koncerty poleca się szczególnie kobietom wrażliwym na piękno i mężczyznom zdolnym wytrzymać próbę ognia w starciu z reakcjami tychże kobiet.
Przeplatane koncertami trwają właśnie ostatnie szlify debiutanckiego krążka i poszukiwania wydawcy.

————————–————————–

De Indigo
to kaliski skład którego fanom świerzego nurtu nie trzeba już przedstawiać. Po prostu wymiatają z rozmachem i charyzmą. Alternatywne, Rock’n Rollowe brzmienie i charakterystyczny głos wokalisty pozyskują serca coraz to większej liczby fanów. Zespół mocno prze do przodu, odnosząc sukcesy na scenach klubowych jak i festiwalowych, dowodem czego może być wiele nagród oraz liczba prawie czterdziestu zagranych w zeszłym roku koncertów (w tym dwukrotny występ na legendarnym festiwalu w Jarocinie). O niezaprzeczalnym talencie muzyków mogą również zaświadczyć entuzjastyczne opinie wszystkich czterech jurorów z Polsatowskiego “Must Be The Music”- Eli Zapendowskiej, Kory, Adama Sztaby i Piotra Roguckiego.
W dorobku muzycznym grupy znajdziemy już jeden studyjny album “Światłocień” oraz promocyjny maxi singiel “Your Obsession” będący zapowiedzią nadchodzącego, kolejnego krążka „Mephobia”. Aktualnie skład cyzeluje materiał w Izabelin Studio nie zaniedbując przy tym występów.
Zespół powstał w 2007r. lecz od okńca 2013r. w nowym składzie, bawiąc się stylami i dając czadu zespół tworzą: Dawid Staniek (wokal, gitara), Paweł KOŁTO Marciniak (gitara), Adam OJCZULEK Polkowski (gitara basowa), Piotr SPEEDY Papierski (perkusja).

————————–————————–

8 lat w Tybecie
To utytułowany już skład ze Śląska Cieszyńskiego. Działają już od 2005-tego roku tworząc bez kompromisów autorską, szeroko pojętą muzykę rockową w naszym ojczystym języku. Surowe, gitarowe rify łączą z mocno osadzoną sekcją rytmiczną. Centralnym punktem nadającym niepowtarzalny charakter muzyce 8LWT są jednak proste, ale nie banalne teksty z głębokim, obciążonym emocjami przekazem. Zespół stawia na naturalność i swobodę jednak treść przedkłada ponad formę.
Ważnym zwrotem w ich działalności było wydanie własnym sumptem debiutanckiej EPki pt. “Na Zesłaniu” (listopad 2013r.). Można na niej znaleźć 6 utworów z których tytułowy jeszcze przed premierą płyty znalazł się na antenie radiowej Trójki.
W 2015 roku nawiązali współpracęć z muzykiem zespołu Republika Leszkiem Biolikiem, który został producent dwóch singli. Pierwszy z nich pt. “Po co tyle słów?” ukazał się 7 maja 2016 roku i od razu zainteresował liczne stacje radiowe m.in. Antyradio na liście którego znajdował się czołówce przez wiele notowań w tym również na miejscu pierwszym.
W składzie rockują: Dominik Witoszek (wokal, teksty), Dawid Kubeczek (bas, wokal), Wojtek Mazur (gitara, wokal), Krzysztof Puda (gitara, wokal), Grzegorz Korzeniewski (perkusja).

23 Września 2016
Start: 20:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia