Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 30 / mar / 2022
Time : 20:00 - 23:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Stand-up: Darek Gadowski w programie ‘Czysta przyjemność’

Stara Przepompownia
hype-art group zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP w Twoim mieście, które odwiedza jeden z filarów największej stand-upowej trasy – Please, stand-up! – Darek Gadowski. 🔥🤺 🔥
Darek Gadowski – szlachetna koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na niewygody rzeczywistości. Stand-up napędzany inwencją, trafnymi spostrzeżeniami wobec sytuacji frustrujących wzbudza zasłużone reakcje i względy nie tylko u sympatyków tej formy rozrywki. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian. W najnowszym programie ‘Czysta przyjemność’ Darek przedstawi Wam przepis na szczęście.
Support – info wkrótce
——–
Bilety:
* przedsprzedaż online:
35 PLN
* w dniu wydarzenia
45 PLN
———————————————
* Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, prosimy o zastosowanie się do aktualnych wymagań sanitarnych oraz posiadanie maseczek.
* Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
* Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest zachowywać się w sposób niezakłócający występu.
* Organizatorowi przysługuje prawo wyproszenia z sali osób zakłócających występ bez możliwości zwrotu środków za zakupiony bilet.
* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
* Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
* Bilety dla osób z certyfikatem szczepienia COVID-19 są dostępne dla osób, które posiadają ważny certyfikat szczepienia, którego okazanie może być wymagane przy wejściu na wydarzenie.