Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 10 / lut / 2017
Time : 20:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
10ZŁ | VIP 15ZŁ

Swee pres. DJ Bartes

Stara Przepompownia

“Swee” to imprezy z lekką muzyką house i szeroko pojętą elektroniką w roli głównej. Gwiazdą tej nocy będzie Bartes.
Jeden z nielicznych Polaków, który kilkakrotnie swoje sety prezentował w wielu klubach na Ibizie – grał między innymi w klubie SPACE, Pacha , Bora Bora, Km5 oraz Bubbles.

Przez 5 lat Prezenter Radia Planeta Poznań.

Autor cotygodniowej audycji This is my house, w której prezentuje starannie wyselekcjonowane muzyczne nowości na falach radia RMF Maxxx.

Co miesiąc jego sety prezentowane są również w najważniejszym radiu na Ibizie – Ibiza Global Radio w audycji La Noche De Eivissa.

Swoje wyjątkowe umiejętności często prezentuje na największych evantach klubowych w Polsce – między innymi: trzykrotnie pojawił się na after party Festiwalu Sunrise w Kołobrzegu oraz na głównej scenie imprezy Godskitchen, Global Gathering oraz Planeta Born To Party.

Każdy jego set jest pełen pozytywnych emocji co powoduje, że na długo zostaje w pamięci…

Support zapewnią rezydenci cyklu: DreamChach – dj i producent subtelnej elektroniki, uczestnik wielu prestiżowych imprez w tym Audioriver Festival oraz Dr High związany z projektami takimi jak Avangarda i MorE.Events.

To czego można się spodziewać na Swee, to twórczość takich artystów jak np. Claptone, Nora En Pure, Flume, Disclosure, EDX, Sonny Fodera, Gorgon City, Purple Disco Machine, Moderat, XXANAXX, Duke Dumont…

BILETY: 10/15 VIP
Otwarcie klubu: 20:00