Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 29 / wrz / 2017
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
10ZŁ | VIP 20ZŁ

Swee pres. Matthew Clarck

Stara Przepompownia

„Swee” to imprezy z lekką muzyką house i szeroko pojętą elektroniką w roli głównej. Gwiazdą tej nocy będzie Matthew Clarck ! Od zawsze z pasją i miłością do House Music.

Matthew Clarck – dj i promotor aktywnie działający na wielkopolskiej scenie klubowej. Współpracuje z kilkunastoma klubami w Polsce. Pomysłodawca, realizator i rezydent projektów: The Backroom!,
ŚRODing oraz Na4 w poznańskim SQ. Jeden z 4 oficjalnych DJów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Ambasador marek:
URBANEARS, NIXON, eventów FLY-BOARD oraz niegdyś projektu ŁOWCY z brandem JAGERMEISTER. Regularnie pojawia się na antenie radia RMF MAXX opowiadając o najciekawszych wydarzeniach organizowanych w rodzimym SQ. W przeszłości miał okazję wystąpić w Planecie Poznań/Warszawa, RMI FM czy internetowych RTS.fm, audiofonia i goodtimeradio.pl. Często towarzyszą mu muzycy, wokaliści lub instrumentaliści. Współpracuje z portalem Muno.pl a na co dzień prowadzi studio graficzne POPO-DESIGN.COM. Systematycznie gra na imprezach: HED KANDI, Defected in the House, Ministry od Sound, Space of Sound (Space Ibiza), Gparty! Supportował takie gwiazdy jak: Karmon, Doctor Dru, Claptone, Lovebirds, Shur-I-Kan, Mario Basanov, Simian Mobile Disco, Martin Dawson, Tom Novy, Shapeshifters, ATFC, Lisa Shaw, Julie Mcknight, Kathy Diamond, Lovely Laura, Alec Sun Drae czy Barbara Tucker…etc Aktualnie pracuje nad pierwszym wydawnictwem oraz skutecznie organizuje the BACKROOM! goszcząc polskie i międzynarodowe gwiazdy klubowego światka.

HAPPY HOUR !!!

Do 22:30 Studenci mają wejście FREE !

29 Września 2017
BILETY: 10ZŁ | VIP 20ZŁ
Otwarcie klubu: 21:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia