Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 7 / sty / 2023
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
25ZŁ

Swee pres. MJ.SAX & dr high

Stara Przepompownia
“Swee” to imprezy z lekką muzyką house i szeroko pojętą elektroniką w roli głównej. Na tej edycji Swee gościem ze swoim live aktem na saxsofonie wystąpi MJ.SAX, a z nim nasz rezydent dr high.
Będzie to istna dawka soczystego brzmienia z najlepiej wyselekcjonowaną muzyką w mieście!
MJ.SAX – czyli Michał Jamróz urodzony w sierpniu 1988 roku we Wrocławiu- pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool. Jego kreatywność i miłość do muzyki pozwala mu odnaleźć się w każdym gatunku. Oczywiście zawsze w całkowicie oryginalny i innowacyjny sposób.
MJ.SAX sprawdza się w każdej sytuacji – nie ma znaczenia czy jest to impreza w klubie, firmowy event czy głośna impreza na otwartej przestrzeni. Do każdego zadania MJ.SAX podchodzi w pełni profesjonalnie, czego efektem jest zadowolenie – zarówno organizatorów jak i gości.
Na pytanie “co robisz?” najczęściej odpowiada “gram na saksofonie!” Gra całym sobą, czyli całą swoją szaleńczą energię wypuszcza przez”Platynowego Pukacza” (takie imię nosi jego sax).
Sobota
7 Stycznia 2023
Start: 21:00
🎟️ Bilety: 25 ZŁ
❗Do godz. 23:30 Ladies Free❗
Strój: casual
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików:
Rezerwacje online na www.staraprzepompownia.pl lub tel. ☎ 600 583 353