Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 1 / paź / 2021
Time : 21:00 - 03:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
10/20ZŁ

Swee pres. MJ. Sax & Jacob A & DJ Luke

Stara Przepompownia
“Swee” to imprezy z lekką muzyką house i szeroko pojętą elektroniką w roli głównej. Tym razem w klubie pojawi się aż trzech gości z szeroko pojętego świata muzyki house 😉 MJ. Sax , Jacob A i DJ Luke.
Opis:
MJ.SAX – czyli Michał Jamróz urodzony w sierpniu 1988 roku we Wrocławiu- pełen pozytywnej energii , utalentowany, saksofonista , który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool. Jego kreatywność i miłość do muzyki pozwala mu odnaleźć się w każdym gatunku. Oczywiście zawsze w całkowicie oryginalny i innowacyjny sposób.
MJ.SAX sprawdza się w każdej sytuacji – nie ma znaczenia czy jest to impreza w klubie, firmowy event czy głośna impreza na otwartej przestrzeni. Do każdego zadania MJ.SAX podchodzi w pełni profesjonalnie, czego efektem jest zadowolenie – zarówno organizatorów jak i gości.
Na pytanie “co robisz?” najczęściej odpowiada “gram na saksofonie!” Gra całym sobą, czyli całą swoją szaleńczą energię wypuszcza przez”Platynowego Pukacza” (takie imię nosi jego sax).
Jacob A – wokalista, twórca tekstów, klubowy MC współpracujący z najlepszymi artystami muzyki elektronicznej i nie tylko. Swoim nieprzeciętnym głosem oraz umiejętnością czucia muzyki wprowadza słuchaczy w wyjątkowy klimat, przez co każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem staje się niezapomnianym przeżyciem.
Aktualnie Kuba jest w trakcie realizacji nowego materiału, już nie tylko w języku angielskim, lecz również po polsku. Większość dokonań muzycznych dostępna jest na portalach społecznościowych artysty.
Dj Luke – powinien urodzić się w Chicago, ale traf chciał, że padło jednak na Kaszuby. Na szczęście szybko zamienił burczybas na konsoletę i z powodzeniem rozkręca trójmiejskie imprezy. Przy jego funky nikt nie siedzi, do jego house’u nikt nie wchodzi bez butów. W końcu parkiet grzeje zbyt mocno.
PIĄTEK
1 Października 2021
Start: 21:00
🎟️ Bilety: 10 ZŁ / do 23.00
20 ZŁ / po 23:00
❗Do godz. 23:00 Ladies Free❗
Strój: casual
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Wieczór odbędzie się zgodnie z przepisami sanitarnymi dotyczącymi działania ogródków i lokali gastronomicznych w obecnej rzeczywistości.
Prosimy gości o cierpliwość i wyrozumiałość oraz pełną współpracę z obsługą, abyśmy jak najprędzej mogli wrócić do starych, dobrych czasów.