Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 10 / sie / 2018
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
10ZŁ

Swee pres. Tom Forester

Stara Przepompownia

“Swee” to imprezy z lekką muzyką house i szeroko pojętą elektroniką w roli głównej. Gościem specjalnym będzie tym razem Tom Forester rezydent klubu Pacha Poznań.

Tom Forester to bardzo aktywny DJ, remixer, kompozytor i producent muzyczny. Oficjalny DJ rezydent klubu Pacha Poznań. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2002 roku, od tego czasu przebrnął przez wiele projektów, styli muzycznych i kolaboracji. Jest liderem oraz założycielem znanego na scenie housowej projektu GROOVEFORE, którego utwory rozbrzmiewają w największych klubach na całym świecie. Jego wieloletnie doświadczenie i innowacyjne podejście do produkcji muzyki, pozwoliły bardzo szybko zagościć na stałe w czołówce sceny muzyki house. W każdy weekend robi to co kocha najbardziej – występuje dla ludzi w najlepszych polskich klubach muzycznych. Jako DJ odwiedził największe polskie miasta, został zaproszony na muzyczne wydarzenia do takich państw jak NIEMCY, CZECHY, WĘGRY, ROSJA, LITWA, MALTA.
Wystąpił także na największych znaczących polskich festiwalach muzycznych takich jak SUNRISE FESTIVAL, SENSATION WHITE, GLOBAL GATHERING. Jako producent muzyczny wyprodukował remixy do takich artystów jak DUKE DUMONT, MARTIN SOLVEIG, ALAN WALKER, SIGALA, C-BOOL, BAKERMAT, BOB SINCLAR, ARMAND VAN HELDEN, CLEAN BANDIT. W swojej karierze muzycznej dzielił scenę z takimi gwiazdami i ikonami muzyki elektronicznej jak DAVID GUETTA, ATB, CARL COX, ERIC PRYDZ, DJ LICIOUS, OLIVER HELDENS, CHOCOLATE PUMA, FEDDE LE GRAND, DEADMAU5. Co tydzień można posłuchać jego live setów w najlepszych polskich klubach.

10 sierpnia 2018
Start: 21:00
Bilety : 10PLN / do godz. 22.30 ladies free

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia