Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 19 / lut / 2017
Time : 18:00 - 01:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Swinging with Sinatra

Stara Przepompownia

Serdecznie zapraszamy na koncert SWINGING WITH SINATRA – ponadczasowe rytmy i rewelacyjna atamosfera koncertów swingowych, to najlepsza recepta na karnawałowy wieczór!

SWINGING WITH SINATRA to od lat jeden z najciekawszych projektów muzycznych w kraju – artyści występowali na większości scen polskich filharmonii i teatrów muzycznych, gościli na festiwalach i kameralnych koncertach. Przez lata projekt doczekał się kilku wariantów scenicznych: big bandowego, symfonicznego i jazzowego – tworzonego przez największe nazwiska polskiej sceny muzycznej, m.in. Piotr Wrombel, Krzysztof Szmańda, Wojciech Pulcyn, Robert Murakowski, Konrad Zemler, Michał Tomaszczyk.

Wokalistą i współzałożycielem projektu jest Jarek Wist – przez branżowe media okrzyknięty najlepszym swingowym głosem w Polsce. Na swoim koncie ma dwa solowe albumy („Jest zapisane” 2014, „Na swojej skórze” 2015), udział w projektach rozrywkowych (m.in. koncerty ze z orkiestrą Zygmunta Kukli), występy w programach telewizyjnych „Jaka to melodia?”, “Świat się kręci”, „Pytanie na śniadanie”, „Dzień Dobry TVN”. Obecnie pracuje nad kolejnym dużym projektem, koncentrującym się na włoskich inspiracjach artysty.

SWINGING WITH SINATRA przyciąga na widownię zarówno miłośników swingu, fanów Franka Sinatry, jak i wszystkich tych, którzy od koncertów oczekują nie tylko doskonałych dźwięków, lecz także charyzmatycznych osobowości muzycznych. SWINGING WITH SINATRA to nowe, świeże, jazzowe interpretacje znanych wszystkim najbardziej popularnych przebojów Franka Sinatry – „My Way”, „New York, New York”, “My Funny Valentine”, „Strangers In The Night”,

BILETY w przedsprzedaży ON-LINE:
GoOut.pl: http://bit.ly/2khIWF4
Agencja Artystyczna Verità Nostra: http://bit.ly/2jYzhFB

BILETY
Przedsprzedaż – I PULA
normalny – 25zł
VIP – 35 zł

Przedsprzedaż – II PULA
normalny – 30zł
VIP – 40zł

W dniu koncertu
normalny – 40zł
VIP – 50zł

19 Lutego 2017
Start: 18:00
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia