Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 23 / cze / 2021
Time : 19:00 - 04:00
Wkrótce

V Urodziny Klubu Stara Przepompownia – 5 Dni świętowania

Stara Przepompownia
5 urodziny Klubu Stara Przepompownia
To już pięć lat! Klub Stara Przepompownia zaprasza Was na świętowanie kolejnej rocznicy. W tym roku przygotowaliśmy kilka wyjątkowych i różnorodnych propozycji z okazji naszego święta, na które zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.
23/06
STAND-UP: Karol Modzelewski & Rafał Banaś
Na scenie zobaczycie:
Rafała Banasia w programie “Szakal 2: Szarpiący z kobrami”. To druga i zarazem najnowsza część trylogii w której Rafał opowie o tym, jak został Szakalem, dowiecie się jak skutecznie odmówić koledze pomocy, poznacie tajne ciosy, a może coś zarapuje, opcjonalnie pokaz pantomimy.
Karol Modzelewski natomiast przedstawi niewiarygodną opowieść o rajdzie przez czarny kontynent. Nie tylko będziecie mogli usłyszeć niezwykłe historie, ale również zobaczyć materiały, które powstały podczas rajdu. Wysmakowany humor i wysublimowane żarty zapewnione!
START 20:00
BILETY: https://biletyna.pl/…/STAND-UP…/Ostrow-Wielkopolski
24/06
NEW YORK – Janusz Jurek – wernisaż wystawy
Wystawa NEW YORK to spojrzenie na miasto przez pryzmat zwykłych mieszkańców i relacji między nimi.
Fotograficza podróż ulicami i zakamarkami miasta w poszukiwaniu wydarzeń, które się tam rozgrywają.
START 19:00
WSTĘP WOLNY
25/06
Rytual – Dr High & Mass
Rytual. Zapraszamy na spotkanie.
Temat pozanaukowy, enigmatyczny z połączenia techno i tech-house.
START 21:00
26/06
City Vibes by Czapa x Kuart x McCarpney
Zapraszamy na kolejną edycję miejskiego grania! MUZYKA: HOUSE, POPOWE REMIXY+ DOMIESZKI “CZARNYCH RYTMÓW”
START 21:00
27/06
Jan Ptaszyn Wróblewski Sekstet
Jeden z najważniejszych i najbardziej zasłużonych artystów w historii polskiego jazzu – wybitny saksofonista (tenorowy i barytonowy), kompozytor, aranżer, dyrygent, publicysta, dziennikarz radiowy, krytyk muzyczny, pedagog, konferansjer. Zadebiutował na scenie już w 56-tym roku (w legendarnym sekstecie Komedy) i od tego czasu prowadził dziesiątki zespołów: Polish Jazz Quartet, Studio Jazzowe Polskiego Radia, Chałturnik, New Presentation, Grand Standard Orchestra, Made in Poland – to tylko wyrywkowe jego przedsięwzięcia. Zjeździł blisko pół świata, od Kalkuty po Los Angeles, często uczestnicząc w międzynarodowych przedsięwzięciach.
START 20:00
BILETY: https://www.bilety24.pl/…/jan-ptaszyn-wroblewski…
Pięć dni, spora różnorodność – każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na wspólne świętowanie 3. rodzin Klubu Stara Przepompownia!