Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 6 / cze / 2019
Time : 18:00 - 20:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
FREE

Wernisaż prac konkursowych „Muzyka Krzysztofa Komedy inspiracją w malarstwie i rysunku”

Stara Przepompownia

Wernisaż prac pokonkursowych i ogłoszenie wyników konkursu „Muzyka Krzysztofa Komedy inspiracją w malarstwie i rysunku”.

Autorzy 20 zakwalifikowanych prac otrzymają bilety na recital Soni Bochosiewicz, który odbędzie się w dniu wernisażu o godzinie 20:30. Autorzy trzech zwycięskich prac otrzymają podwójne zaproszenia na dowolnie wybraną imprezę lub koncert w Klubie Stara Przepompownia.

Oprawa muzyczna wernisażu Bumi Phillips
Kurator wystawy: Małgorzata Margarita Dąbrówka
Autor plakatu: Michał Trusz

Wystawa w części sfinansowana z grantów przyznanych przez Miasto Ostrów Wielkopolski dla Stowarzyszenia Z INICJATYWĄ.

BUMI PHILLIPS (ON&ON, OSTERDAM RECORDS)
Od 1998 roku prezentuje szeroki wachlarz brzmień od jazzu po taneczną elektronikę (używając jedynie płyt analogowych). Występował w wielu klubach w Polsce, Londynie, Luksemburgu, Wiedniu, Berlinie i Amsterdamie, obok postaci takich jak np: Ben Mono, Legowelt, Dj Patrisia, Skalpel, Richard Sen (Padded Cell), Carl Cox, James Ruskin, Alexander Robotnick, Donnell Knox, oraz wielu, wielu innych. Autorsko zrealizował live z udziałem laureatów Rawa Blues Werbińska&Pawlina. Wspólnie z artystami z Osterdam Records stworzył produkcję rekomendowaną przez samego Dave’a Clarka, która została wydana na świątecznym mixie legendarnego Fabric London.