Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 7 / cze / 2018
Time : 19:30 - 01:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
FREE

Widzieć więcej – Wernisaż Marty Wolff

Stara Przepompownia

Jestem niskociśnieniowcem ? Gdy jestem w górze, działam na wysokim obrotach –moja pasja to fotografia lotnicza i koncertowa, artystyczna- na ‘boku’ i ta komercyjna ?

Na początku jako zawód wybrałam fizjoterapie- lecz i tak ciągneło wilka do lasu- po fizjoterapii, uczyłam się jeszcze zaocznie w Poznaniu w szkole fotograficznej- jako jeden z projektów wybrałam fotografię lotniczą. Znałam już kilka osób latających na paralotniach. Wybrałam się do Michałkowa, poleciałam w tandemie, zrobiłam zdjęcia i… wciągnęłam się całkowicie i tak zostało do dziś – z moją Rodziną z ‘Łąki’- Stowarzyszeniem Paralotnie Michałków ? Za jedno zdjęcie z lotu ptaka zostałam wyróżniona na prestiżowym konkursie Wielkopolska Press Photo w kategorii ekologia. Fotografia przedstawiała budowaną obwodnicę Ostrowa i Dolinę Baryczy. Tak samo było z koncertami- raz mi zagrali -to i ja’zagrałam’ na aparacie – i tak zostało ? Można mnie spotkać w całej Polsce- lecz najbliżej w Starej Przepompowni oraz Jarocin Festiwalu. Od krótkiego czasu działam również w Stowarzyszeniu koncertowej ostrowskiej Rodziny -Osterdam Family.
Po godzinach jednak staram się wgłebić w to, co ludzkie oko często omija- detale naszego życia – uciekam wtedy od otacząjącego Nas zgiełku i staram się zobaczyć więcej …

Kurator wystawy Małgorzata Margarita Dąbrówka

Zimny bufet sponsor Restauracja Atmosphera

7 Czerwca 2018
Otwarcie: 19:30
Wstęp wolny