Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 wrzesień 2019

DANCE Party vol. 14

Piątek trzynastego? Nie musi być pechowy ale z pewnością powinien być imprezowy! Z  takiego założenia wychodzimy i dlatego mamy dla Was kolejną propozycję na dobre party… DANCE Party! Już po raz czternasty zapraszamy na ten cykl do Klubu Stara Przepompownia. Tanecznym krokiem wejdziemy w kolejny weekend, a tym samym w dobrej formie przygotujemy się odpoczynku od codziennych obowiązków.

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów oraz zaprzyjaźnionych twórców w Klubie Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party już po raz czternasty. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky, wielbicielom kolorowych drinków czy smakoszom zimnego piwa.

Nadal proponujemy również odwiedzenie naszej letniej strefy chilloutu, czyli ogródka przed Klubem Stara Przepompownia. Wygodnie, przyjemnie i pod gołym niebem – tak cały czas możecie spędzić tam czas.

UWAGA!!! Tak jak podczas ostatniej edycji – tak i tym razem – szykujemy dla wszystkich Pań HAPPY HOUR!!! Do godziny 23:00 wejście 100% FREE!!!

Tym razem muzycznym gospodarzem imprezy będzie Rafaello.

Piątek, 13. września 2019

Start: 21:00

Bilety: 15 PLN / do 23:00 Ladies Free

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl