Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 marzec 2017

Hip-hop, latino, swing – za nami kolejne imprezy!

Sporo działo się w ubiegłym tygodniu w Klubie Stara Przepompownia. Klimat był niezwykle zróżnicowany. We wtorek odwiedził nas Abelard Giza, a więc mogliśmy się pośmiać. W piątek odbyła się kolejna hip-hopowa impreza, a w sobotę po raz trzeci odpaliliśmy latynoską noc. Na koniec tygodnia przyszła pora na koncert Big Bandu Powiatu Ostrowskiego.

We wtorek bawiliśmy się na kabaretowym występie. Kolejny wieczór ze Stand Upem i gość wyjątkowy – Abelard Giza, czyli jeden z najpopularniejszych polskich standuperów. Był to, nie pierwszy już w naszej historii SOLD OUT co niezmiernie nas cieszy. Pokazujecie, że lubicie bywać w Klubie Stara Przepompownia i podobają Wam się nasze rozrywkowe propozycje. Możemy zdradzić, że w Starej Przepompowni podobało się także Abelardowi – wkrótce na naszej stronie znajdziecie zapis wywiadu z przesympatycznych gościem.

W piątek wróciliśmy z rapowym uderzeniem. Na scenie DJskie trio Czapa, Grześ oraz Ysiu. Dodatkowo perkusja opanowana przez Yohiego. Stały, sprawdzony zestaw imprezowy przejął piątkową noc w Starej Przepompowni! Wielbiciele takiego brzmienia również dobrze czują się w naszym klubie i zapewniamy Was wszystkich – czekajcie na kolejne koncerty bo będzie się działo… oj będzie grubo! Stay Tuned.

Sobota była gorąca, sobota była latynoska! Po raz trzeci cykl imprez Latino Fever zagościł w naszych progach. I tu również bez niespodzianki – wszyscy bawili się w rytm największych hitów latino, a Klub Stara Przepompownia odwiedzili nawet goście prosto z latynoskich krain 😉 To chyba najlepsza recenzja tego, że ekipa odpowiedzialna za przygotowanie tych imprez wie jak robić to dobrze! Chcecie więcej?

Tydzień zakończyliśmy koncertem Big Bandu Powiatu Ostrowskiego. Najnowszy program „Swing, swing, swing” to kolejny pokaz umiejętności muzyków z tej orkiestry. Bardzo nam miło, że w Klubie Stara Przepompownia rozbrzmiały tak przyjemne dźwięki – i to akurat na przywitanie wiosennej aury.

W tym tygodniu nie zwalniamy tempa:

– w czwartek koncert Siła Przebicia

-piątek z legendarnym zespołem Acid Drinkers

-sobota to pożegnanie Starej Przepompowni ;(

Bądźcie z Nami!